Haber

Assassin’s Creed Valhalla Kaplayacağı Alan ve İlk Gün Yamasının Detayları Belli Oldu

Assassin’s Creed Valhalla Kaplayacağı Alan ve İlk Gün Yamasının Detayları Belli Oldu

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin son oyunu Valhalla’yı bu yılın başlarında duyurmuştu. Bu kere bizi Viking dönemine götürecek olan serinin 12. büyük oyunu, önümüzdeki hafta nihayet oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun öncesinde Ubisoft, ilgiyle beklenen oyunun ilk gün yamasına dair bir yazı paylaştı.

Son dönemlerde piyasaya sürülen AAA oyunlarının aksine Assassin’s Creed Valhalla, hem PC hem konsol ayrıca de yeni nesil konsollarda mantıklı sayılabilecek 45 GB’lık bir dosya boyutuyla birlikte geliyor. İlk gün yaması ise bazı hata ve performans sorunlarını gidermenin yanında yerelleştirilmiş ses paketleri ve Codex (Animus Database) içeriyor.

Assassin’s Creed Valhalla güncelleme notları:

Assassin's Creed Valhalla

Oyun iyileştirmeleri

Oyunun dengelenmesi için ince ayar yapıldı. Görevle ilgili çeşitli sıkıntılar ele alındı. Gelişmiş performans ve istikrar. Dağıtılmış kusur düzeltmeleri.

İçerik

Ek yerelleştirilmiş ses paketleri eklendi. Kullanılabilirlik bölgeye tarafından çeşitlilik gösterir. Codex: Sevilen Animus Database’in Assassin’s Creed Valhalla’yla birlikte “Codex” olarak geri döneceğini açıklamaktan coşku duyuyoruz. Codex’in iki bölümü vardır: Bilgi tabanı ve Öğreticiler (Database & Tutorials).

Data tabanı

Veri tabanı, dünya ve insanları hakkında veri sağlar.

Öğreticiler

Öğreticiler, şimdiye dek öğrendiğiniz her şey hakkında iç görüler sağlar.

Güzel görseller ve nefes kesen atmosferlerle donatılmış Assassin’s Creed Valhalla; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC ve Google Stadia platformları için 10 Kasım 2020 tarihinde oynanabilir olacak. Buradaki bağlantıya tıklayarak oyunun Epic Games sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha pozitif veri edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Comments
To Top