Haber

Assassin’s Creed Valhalla İçin İkinci Büyük Güncelleme Yarın Yayınlanıyor

Assassin's Creed Valhalla İçin İkinci Büyük Güncelleme Yarın Yayınlanıyor

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla‘yı 10 Kasım’da oyunculara sunmuştu. Oyuncular kadar epeyce beğenilen oyun, Ubisoft’un PC’de en iyi çıkış yapan oyunu olmayı da başarmıştı.

Ayrıca eleştirmenler hem de oyuncular tarafından epeyce hayranlık uyandıran oyun, yarın (15 Aralık) ikinci büyük güncellemesini alacak. Geliştirici Ubisoft, 1.1.0 yamasının Yule Şenlik desteğini oyuna ekleyeceğini onayladı. Keza bu, oyunun ilk ‘sezonluk içeriği’ olacak. Ubisoft, Yule Karnaval ile ilgili daha detaylı bilgileri ilerleyen günlerde açıklayacağını da duyurdu.

Assassin’s Creed Valhalla, ikinci büyük güncellemesini alıyor

assassin's creed valhalla

Oyun için yayınlanacak olan bu ikinci büyük güncelleme, tabii sadece Yule Şenlik desteğiyle gelmeyecek. Yeni güncelleme, keza birçok hatayı da giderecek. Buna ek olarak efsanevi hayvanların parçalarından kazanılan kupalar, yerleşkendeki Longhouse’ta yer alacak.

Yayınlanacak olan bu güncellemenin boyutu da Ubisoft’un devlete ait internet sitesi üzerinden açıklandı. Güncelleme boyutu konusunda PlayStation sahiplerinin nispeten daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Güncellemenin platformlara göre boyutu şöyle:

Xbox Series X: 6,3 GB Xbox Series S: 6,3 GB Xbox One: 5,7 GB PlayStation 5: 2,46 GB PlayStation 4: 2,4 GB PC: 5,6 GB

Ubisoft’un yayınladığı açıklamaya tarafından stabilite ve performansta geliştirmeler yapıldı. Buna ilave olarak;

Farklı Alanlara Yönlendirilmiş grafik sorunları Dağıtılmış kişilik ya da NPC canlandırma sorunları NPC’lerin buğday yerine havayı kesme sorunları Çentikli deniz köpüğü sorunları giderildi.

Ayrıca bunların haricinde tüm görev ve oynanış hatalarının da giderilmesi için üzerinde çalışıldığı belirtildi. Güncellemeyle ilgili bilgilerin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Comments
To Top