Haber

“ASELSAN 1975” Markalı Ürünler, Fiziksel ve Online Mağazalarda Satışa Sunuldu

"ASELSAN 1975" Markalı Ürünler, Fiziksel ve Online Mağazalarda Satışa Sunuldu

Türkiye’nin en büyük savunma sanayii şirketlerinden biri olan ASELSAN, maddi veya çevrimiçi mağazasında kendi markası aşağı piyasaya sürülecek ürünleri ASELSAN hayranlarıyla buluşturuyor.

Çanta, şapka, tişört, polar hırka, mont gibi dokuma ürünleri; kırtasiye ürünleri; kupa, termos gibi jurnal kullanıma yönelik ürünler öncelikle edinmek üzere o kadar fazla ASELSAN 1975 markalı ürünün satışa sunulacağı mağazalardan elde edilecek gelirler, ASİL Derneği ile gereklilik sahiplerine ulaştırılacak. 

aselsan 1975

Üzerinde ASELSAN 1975 logosunun bulunacağı ürünler, 6 öbür konseptte karşımıza çıkıyor. Bir hikaye ile fiziki ürünün bir araya geldiği konseptlerde Türk bilim insanlarına ait hikayeler, farklı teknolojik terimlerin ve formüllerin açıklamaları ile  dikkat çekici dilinin ve Braille alfabesinin kullanıldığı dağıtılmış tasarımlar da bulunuyor.

ASELSAN 1975’in ürün portföyünde, ASELSAN’ın gelecek nesillere teknoloji okuryazarlığı alışkanlığı aşılama amacıyla hayata geçirdiği Tekno Serüven platformunun şirin robot karakteri ASEL de bulunuyor.

ASELSAN 1975 fiziksel mağazalarından ya da aselsan1975.com çevrimiçi mağazasından yapılacak alışverişler, Türkye’nin dört bir yanına kargo ile teslim edilebilecek. ASELSAN 1975 ürünlerini bire bir analiz etmek isteyenler ASELSAN Macunköy yerleşkesi içerisindeki mağazası ziyaret edebilecekler.

ASELSAN 1975 tanıtım videosu

Comments
To Top