Haber

Ardında PUBG Geliştiricisinin Olduğu Oyun ‘Thunder Tier One’ Duyuruldu

Ardında PUBG Geliştiricisinin Olduğu Oyun 'Thunder Tier One' Duyuruldu

Oyuncuların büyük bir heyecanla bekledikleri The Game Awards 2020 etkinlikleri, Türkiye Saati ile 03:00 sularında gerçekleştirildi. Bu etkinlik dahilinde yılın en iyi oyunları açıklanırken, yeni bir oyun duyurusu da yapıldı. Güney Kore merkezli bir oyun şirketi olan Krafton, etkinlik dahilinde yeni oyunu “Thunder Tier One“ı duyurdu. 

Thunder Tier One, taktiksel nişancı oyunu olarak karşımıza çıktı. Tek ve çok oyunculu modlara sahip olacak oyun, bilhassa de CS:GO’ya alternatif arayan oyuncuların dikkatini çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Ayrıca bu oyunda, iki ayrı da öykü modu olacak. Bütün bunlara ek olarak geliştirici ekip, oyunun ön izleme sürümünün Steam üzerinden erişilebilir olduğunu açıkladı. Ön izleme sürümü, 13 Aralık Pazar günü 19:00’a değin erişilebilir olacak.

Thunder Tier One neler sunuyor?

Thunder Tier One

Edinilen bilgilere kadar Thunder Tier One, her şeyden önce stratejilerin konuştuğu bir oyun olacak. Hem oyuncular, oldukça da gerçekçi bir deneyimle karşısında karşıya kalabilecekler. Bununla da yetinmeyen ekip, oyunun tam sürümünün yayınlanmasıyla birlikte oyuncuların kendi modlarını ve kendi silahlarını oluşturup, arkadaşlarıyla veya tek başlarına oynayabilecekleri deneyimler sunacak.

sırası gelmişken, Thunder Tier One’ın ardında, dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından olan PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın aksiyon ve silah mekaniklerini yaratıcı Pawel Smolewski yer alıyor. 2016 yılından beri bu oyun üstünde çalışan Smolewski, oyunu Krafton sunduktan sonra şirketi etkilemeyi başarmış. Hal böyle olunca da oyun, daha büyük bir bütçeyle oyuncuların karşısına çıkmış olacak.

Thunder Tier One

Geliştirici ekibin yaptığı açıklamalara tarafından Thunder Tier One, orta halli bir bilgisayara gereksinim duyacak. Bu bağlamda Intel Core i7 işlemci, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 970 ekran kartı ile 15 GB boş alan, oyunu oynayabilmenizi sağlayacak. Oyunun optimizasyon ve ahenklilik durumunun ne halde olduğunu ise ama deneyimledikten sonra görebileceğiz.

Thunder Tier One’ın ön izleme sürümü için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Keza geliştirici takım, lahza itibarıyla da ön izleme sürümü için maksimum oyuncu sayısına ulaşmış gibi görünüyor. Zira Steam üzerinden denetleme ettiğimizde, oyunun ön izleme sürümüne ulaşabilmek için erişim talebinde bulunmamız gerektiğini görüyoruz. Eğer sizler de bu oyunla ilgili daha ayrıntılı data sahibi olup, Thunder Tier One’ın Steam sayfasına gelmek isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İşte Thunder Tier One için hazırlanan tanıtım videosu

Comments
To Top