Haber

Apple’dan İkinci Tekerlek Vakası: AirPods Max’in Kulaklık Yastık Fiyatı Belli Oldu

Apple'dan İkinci Tekerlek Vakası: AirPods Max'in Kulaklık Yastık Fiyatı Belli Oldu

Apple, bugün yaptığı duyuruda kulak üstü kulaklığı AirPods Max’in tanıtımını gerçekleştirmişti. 15 Aralık tarihinden itibaren piyasaya çıkacak olan bu kulaklığın Türkiye’deki fiyatı 5.699 TL olarak açıklanmıştı.

Uzay grisi, gümüş, yeşil, masmavi ve pembe renk seçeneklerine sahip olan kulaklık, fiyatıyla dikkatleri çekmiş ve ses getirmişti. Ancak tanıtımda duyurulmayan ve yine ses getirecek bir şey daha bulunuyor: AirPods Max Kulaklık Yastığı. Daha açıkçası bu kulaklık yastığının fiyatı.

AirPods Max kulaklık yastığı fiyatı belirlenmiş oldu

apple airpods max kulaklık yastığı, apple airpods max kulaklık yastığı fiyatı

Takriben 5.700 TL gibi dudak uçuklatan bir fiyata sahip olan kulaklığın kulaklık yastıkları da Apple’ın devlete ait internet sitesindeki yerini aldı. Tabii aynı zamanda AirPods Max’in bu parçasının fiyatı da belli oldu. sonuç olarak yalnızca kulaklık yok, kulaklığın yastığı da dudak uçuklatan bir fiyata sahip: 729 TL.

Kulaklıkla benzer renk seçeneklerine sahip olan bu kulaklık yastıkları, haberi yaptığımız an itibariyle siparişe kapalı olarak görünüyor. Şu lahza için bu kulaklık yastıklarının siparişe ne vakit açılacağı da bilinmiyor. AirPods Max kulaklık yastığının ABD’deki fiyatı ise 69 dolar olarak açıklandı. Yani hem 549 dolardan duyurulan kulaklığın kendisinde keza de 69 dolarlık kulaklık yastığında kura kurban gittiğimizi söyleyebiliriz.

AirPods Max’te yaşadığımız bu şart Mac Pro tekerlek kiti ve üçgenin taban olmayan kenarı kitinde de yaşanmıştı. Apple, bu yıl nisan ayında Mac Pro tekerlek kitini 5.599 TL’den, Mac Pro bacak kitini ise 2.399 TL’den duyurmuştu. Bu iki ürünün aralık ayı itibariyle fiyatları ise sırasıyla 7.599 TL ve 3.149 TL.

Comments
To Top