Haber

Apple TV+’ın Korku Dizisi Servant’ın İkinci Sezon Tarihi Fragmanla Beraber Duyuruldu

Apple TV+'ın Korku Dizisi Servant'ın İkinci Sezon Tarihi Fragmanla Beraber Duyuruldu

Servant, Apple’ın ücretli yayın platformu Apple TV+ bünyesinde en başarılı olan yapımlardan biriydi. Geçtiğimiz yıl birincil sezonuyla izleyicilerle buluşan dizi olumlu dönüşler toplamıştı. Fazla sayıda olumlu dönüşün gerisinde Apple da dizinin yeni bir sezonunu daha çıkarma kararı almıştı.

İşte Servant’ın 2. sezonunun bizlerle ne vakit buluşacağı bugün açıklandı. Apple kadar yapılan paylaşımda dizinin 2. sezonunun fragmanına yer verildi. Fragmanın sonunda ikinci sezonun 15 Ocak’ta yayınlanacağı belirtildi. 1 dakikalık uzunluğa sahip olan fragman Servant izleyicilerini heyecanlandırmayı başardı.

Servant, 15 Ocak’ta çıkıyor:

Geçtiğimiz sene kasım ayında birincil bölümüyle çıkış yapan Servant, günümüzde nefret türündeki diziler arasında üstteki sıralarda yer alıyor. Dizinin yapımcılığını M. Night Shyamalan üstleniyor. Fakat Shyamalan bununla birlikte dizinin bir takım bölümlerinde yönetmen koltuğunda da yer aldı.

Servant, çocuklarını kaybeden bir aileye odaklanıyor. Ailenin Jericho isimli çocuğu hayatını kaybediyor. Çocuklarını kaybeden aile bu trajedinin peşinde ağlama tutmaya başlıyor. Çift, trajediyle başa çıkmak için acayip bir yönteme başvurarak çocuklarına çok benzeyen bir oyuncak bebek satın alıyorlar. Oyuncak bebekle ilgilenmesi için gizemli bir kadını da dadı olarak işe alan çift bu olayların peşinde olağanüstü şeylerle karşı karşıya kalıyor.

Servant’ın oyuncu kadrosunda Lauren Ambrose (Dorothy), Toby Kebbell (Sean), Rupert Grint (Julian) ve Nell Tiger Free (Leanne) gibi meşhur isimler yer alıyor. İkinci sezonu 15 Ocak’ta çıkacak diziyi izlemek için Apple’ın Apple TV+ servisine abone olmanız gerekiyor. Apple TV+’a aylık 4,99 dolar vergi ödeyerek abone olabilirsiniz.

Comments
To Top