Haber

Apple, Şimdi de 120 Dolarlık Bir Yoga Matı Satmaya Başladı

Apple, Şimdi de 120 Dolarlık Bir Yoga Matı Satmaya Başladı

Apple, uzun yıllarca çıkardığı teknolojik cihazları kendine özgü bir fiyat politikasıyla satışa sunuyor. Son derece yüksek fiyat aralığında cihazlar satan şirket, şu anda de Apple Fitness+ lansmanı kapsamında bir yoga matı satmaya başladı. Lansman öncesinde web sitesinde Manduka’dan 120 dolar bedel bir yoga matı ekleyen Apple, çok yakında egzersiz ekipman skalasını geliştirecek gibi görünüyor. 

Apple’ın çevrimiçi mağazasında satılmaya başlayan bu çalışma ekipmanları aralarında 77,95 dolarlık Manduka eKOlite Yoga Minderi, 119,95 dolarlık Manduka 6 mm Performance Yoga Matı ve 19,95 dolarlık Cork Yoga Block dahil elde etmek üzere yoga aksesuarları ve çeşitli ekipmanlar yer alıyor.

fitness+

Önümüzdeki hafta Fitness+ tanıtılacak

Apple, 14 Aralık Pazartesi günü Apple Watch odaklı oluşturulacak Fitness+ özelliğini tanıtacak. Stüdyo tarzı antrenmanları iPhone, iPad ve iPad TV’ye getirmesi beklenen Fitness+‘ın Apple Watch’taki antrenman ölçümlerini birleştirerek kişiselleştirilmiş bir antrenman sistemi kuracağı düşünülüyor. 

Apple Fitness+, kuvvet, yoga, dans, bisiklet, koşu bandı, kürek çekme gibi egzersizleri yapmanızı sağlayacak. Herkese hitap edecek her türden öyle fazla eğitmenin yer alacağı Fitness+’da alıştırma yapacak kişileri motive etmek için açıklanmış sanatçıların ilham verici müzikleri de sizlere eşlik edecek.

Apple’ın yakında tanıtılacak yeni hizmeti öncesinde çevrimiçi mağazasında satışa sunulan Manduka imzalı üç yoga aksesuarı özellikle fiyatlarıyla çok fazla kavga konusu oldu. Manduka’nın Apple’ın mağazasında 120 dolara satılan 6 mm Performance Yoga Minderi‘nin ülkemizde kur devreye girdiğinde “940 TL + ücret” gibi absürt bir fiyata yükseldiği görülüyor. Yoga gibi bir spor için premium matlar üreten Manduka firması, ultra yoğun tasarımlı matlarıyla piyasada beğenilen bir marka, ama buna rağmen fiyatların bu kadar yüksek olması Apple’ın ileride daha artı eleştirilmesine neden olabilir.

Comments
To Top