Haber

Apple, MagSafe Kılıfların Renk Kombinasyonlarını Gösterecek iPhone 12 Studio’yu Yayınladı

Apple, MagSafe Kılıfların Renk Kombinasyonlarını Gösterecek iPhone 12 Studio’yu Yayınladı

Apple, iPhone ve iPad cihazlarının erişebileceği yeni bir iPhone 12 Studio sayfası açtı. Değişik MagSafe kılıf ve cüzdanlarının telefon ve tabletlerle renk kombinasyonlarının nasıl görüneceğini daha net bir şekilde görmeyi mümkün kılan internet sayfası, iPhone 12 küçük, iPhone 12, iPhone 12 Pro ya da iPhone 12 Pro modellerinden istediğinizi seçip buradan operasyon yapmanıza olasılık tanıyor. 

MagSafe kılıf ve cüzdanlarının kombinasyonlarının nasıl olduğunu belirten web sayfası, mobil aygıtlar için tasarlandı. Apple’ın bu sayfasına QR kod bağlantısı aracıyla gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

MagSafe özelliği ne işe yarıyor

Apple’ın MagSafe özelliği telefonu kolay ve kablosuz bir şekilde sorumluluk etmenize olanak tanıyan bir teknoloji. Macbook’ların çok miktar adaptörlerinde de bulunan bu teknoloji, bir kabloyla bağlamak yerine mıknatısla şarj imkanı tanıyor. iPhone ve iPad’ler için geliştirilen MagSafe özellikli silikon kılıf ve cüzdanlar ise telefonun MagSafe sorumluluk cihazıyla birlikte kablosuz çok miktar olmasına ihtimal tanıyor.

iPhone 12 Studio isimli web sayfası da bu teknolojiyi kullanırken keza akıllı telefonunuzun rengini ayrıca de kılıfın rengine bakmanızı sağlayarak tarzınıza en yerinde aparatı satın almanızı sağlıyor. 

Comments
To Top