Haber

Apple, İlk Kulak Üstü Kulaklığı “AirPods Max”i Duyurdu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Apple, İlk Kulak Üstü Kulaklığı "AirPods Max"i Duyurdu: İşte Fiyatı ve Özellikleri

ABD’li teknoloji devi Apple, geçtiğimiz yıldan bu yanlamasına hakkında pek çok rivayet meydana çıkan ilk kulak üstü kulaklık modeli AirPods Max’i resmi olarak duyurdu. Hem tasarım dili hem de renk seçenekleri ile adeta “Ben Apple’ım” diye bağıran AirPods Max, fiyat etiketi ile ise pek çok Apple hayranına hayal kırıklığı yaşatabilir.

Apple, yeni AirPods Max için “Sihirli ve zahmetsiz AirPods deneyimini yüksek ses kalitesiyle buluşturarak hatasız bir armoniye imza atıyor.” ifadelerini kullanıyor. AirPods Max’in öne çıkan özellikleri arasında ise aktif şamata müdahale etme, adaptif ekolayzır, enerjik kafa izleme özellikli uzamsal ses, Aktif Gürültü Engelleme ile Saydam Mod aralarında geçiş bulunuyor.

airpods max

Tahmin edebileceğiniz gibi Apple, AirPods Max’te kulak içi AirPods modellerine kıyasla çok daha iyi bir ses deneyimi vadediyor. Şirket, kendi tasarımı 40 mm enerjik sürücülere sahip olduğunu söylediği AirPods Max için “Derin, varlıklı baslardan orta frekanslı seslere ve en pak tizlere değin her notayı özgün bir netlikle en içten şekilde duymaya hazırlanmış olun.” ifadelerini kullanıyor.

Teferruat geliyor…

airpods max 2

Apple; uzay grisi, gümüş, yeşil, gök mavisi ve pembe renk seçenekleri sunduğu AirPods Max için 5.699 TL fiyat etiketi açıklamış durumda. AirPods Max’in Türkiye’deki piyasaya çıkış tarihi ise 15 Aralık olarak açıklandı.

Comments
To Top