Haber

Apple, HomePod mini İçin Yılbaşı Reklamını Yayınladı

Apple, HomePod mini İçin Yılbaşı Reklamını Yayınladı

Ülkemiz ve tüm dünya için hiç de güzel hatıralar bırakmayan 2020’nin sonlarına dürüst gelmeye başladık. Koronavirüs pandemisi ilk kez olmak üzere öyle çok deprem ve farklı fena olayla karşılaştığımız 2020 çok yakında bitecek. Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte firmalar da reklam filmlerini yayınlamaya başladılar. Bu firmalardan biri olan Apple da YouTube’da “The magic of mini feat. Tierra Whack” (Mini’nin büyüsü) başlıklı bir reklam filmi yayınladı.

Apple, reklamda müzik dinlemek ve ruh halini güçlendirmek için AirPods Pro’yu kullanan rapçi Tierra Whack‘e yer veriyor. Meşhur rapçi, reklamın devamında evine gelip AirPods Pro‘yu bırakıp HomePod küçük‘ye bağlanarak müzik dinlemeye devam ediyor. Ardından ise Whack’in ufak versiyonu, HomePod mini’nin yanına ortaya çıkarak büyük Whack’e şarkı söylemeye başlıyor. 

2 dakikadan uzun olan bu videoda, HomePod ufak’nin ses kalitesine şive yapılıyor ve “Birazcık neşe hiç bu dek büyük olmamıştı” açıklamasıyla boyutuna dikkat çekiliyor.

HomePod ufak’nin özellikleri ve fiyatı

Apple’ın Siri’yle etkileşime geçip müzik dinlemenizi sağlayan zeki ev hoparlörü HomePod ufak, yalnızca 3,3 inç yüksekliğe sahip. Ses kalitesi iyi olması adına bilişimsel ses teknolojisi kullanan Apple, akıllı hoparlörü beyaz ve uzay grisi renk seçenekleriyle 99 dolardan satıyor. Az Önce ülkemizde satışa sunulmayan HomePod ufak’nin 99 dolarlık fiyatının üstüne ek vergilerin geleceğini hatırlatalım. 

Apple reklam

Peki sizler Apple’ın HomePod mini için hazırladığı yeni yıl videosunu beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments
To Top