Haber

Apple, Birleşik Krallık’ta kalan tüm Apple Store’ları geçici olarak kapatır

Apple, Birleşik Krallık'ta kalan tüm Apple Store'ları geçici olarak kapatır

Apple, COVID-19 salgını boy yapmaya devam ederken bir sürü perakende mağazasını kapattı – 20 Aralık’ta Kaliforniya, Meksika, Brezilya ve Londra’daki bir düzineden artı konumu geçici olarak kapattı. Derhal, İngiltere ve İskoçya bir çift yeni ulusal kilitlenme sürecine girerken, Apple Birleşik Krallık’taki kalan bütün mağazalarını kapatıyor.

9to5Mac’ten Michael Steeber’ın bildirdiğine kadar, bu, derhal 18 ilave mağazanın kapalı olduğu anlamına geliyor İskoçya’daki birkaçı ve İrlanda’nın Belfast kentindeki birkaçı da dahil edinmek üzere Birleşik Krallık – Belfast mağazası şimdiden kapatılmış gibi görünüyor. (Kuzey İrlanda 26 Aralık’ta daha da erken kilitlendi ve zorunlu olmayan bütün mağazaları kapattı.)

Hepsi Bugün açık olan 18 Birleşik Krallık Apple Store 5 Ocak’tan itibaren kapanacak. İskoçya’daki her konumu içerir. Öteki 20 mağazanın çoğu tatilden hemen önce kapandı. pic.twitter.com/RYfhWgNkrb

— Michael Steeber (@MichaelSteeber) 4 Ocak 2021

Kapanışları anekdot etmek faydalı olsa da, çoğu birey için pek da büyük bir ayrım yaratmayabilirler Kasım ayından bu yanlamasına bu mağazaların çoğuna bedenen giremeyen müşteriler. İşte o zaman Apple, yalnızca bu mağazaların çoğunda seri hizmet sunmaya başladı. Çevrimiçi siparişleri alabiliyordunuz, ancak göz atamıyordunuz.

İlgili

Apple, COVID-19 salgını esnasında dar partileri destekleyen iPhone uygulamasını kullanıyor

Bir alışılmadık COVID-19 testleri yeni koronavirüs varyantını izleyebilir

Koronavirüs hakkında bilmeniz gereken her şey

Comments
To Top