Haber

Anker’in MagSafe tarzı şarj cihazının devasa bir USB-C fişine sahip olmasının nedeni işte burada

Anker’in MagSafe tarzı şarj cihazının devasa bir USB-C fişine sahip olmasının nedeni işte burada

Apple’ın MagSafe sıkıntı sistemi, iPhone’ları sıkıntı etmek için yepyeni bir yol sunuyor ve Anker gibi üçüncü taraf şirketler, ayrıca Apple’ın sistemiyle çalışan devlete ait keza de sadece avantaj karşılayan devlete ait olmayan çok miktar cihazlarını yapma şansını kaçırıyor. manyetik kurulumun.

Anker’in 22 dolarlık yük cihazı ikinci kategoriye giriyor: Devlete Ait bir MagSafe çok miktar cihazı değil, yani “resmi” MagSafe ürünleri olarak daha çabuk 15 W sorumluluk hızı ya da süslü NFC hileleri sunmuyor. Ama bu 7,5 W sorumluluk sınırına rağmen, Anker’in sıkıntı cihazı en azından birincil bakışta Apple’a fazla benziyor. gerçi fişin öteki ucuna daha yakından bakın ve bariz bir ayrım var: Anker modelinin acayip bir şekilde büyük boyutlu bir USB-C fişi var.

Bunun nedeni, Anker çok miktar cihazının, kablolamayı hareket ettiren ve bambaşka bir şekle sahip bayağı bir Qi gerçek sorumluluk pedi üzerinde zayıflamak için fişe yonga. Şirkete göre tasarım hem ısıyı azaltmaya da asistan oluyor. Ilginç görünebilir, ancak onu bir yük kablosu olarak değil, daha çok minyatür bir Qi çok miktar cihazı olarak düşünürseniz, Anker’in burada neler yaptığını görmek aslında oldukça güzel.

Yeni çok miktar cihazı aynı zamanda Anker’in birincil çabasıdır. Şirket, stokların sınırlı olacağını söylüyor, oysa yaklaşık bir ay içinde piyasaya çıkması gereken yükseltilmiş manyetik sorumluluk cihazı modelleri üstünde şimdiden çalışıyor.

Bir yandan Anker şarj cihazı, Apple’ın MagSafe programının sınırlarının açık bir göstergesidir. Resmi ürünler oluşturamayan üçüncü taraf şirketler, Anker’in heybetli fişi gibi marifetli çözümler bulmalıdır. öte yandan, Anker’in sıkıntı cihazı birinci tür bir üründür, böylece bu alternatifler olasılıkla zamanla daha iyi ayla gelecektir. Ve 22 $ ‘dan – Apple’ın resmi bir MagSafe yük cihazı için ücretinin kabaca yarısı kadar, daha düşük şarj hızı, özellikle tasarımlar gittikçe daha da arıtılmış ayla geldikçe, daha düşük fiyat için kıymetli bir takas olabilir.

Comments
To Top