Haber

Anker, ANC ile 129 $ ‘lık Soundcore Liberty Air 2 Pro kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Anker, ANC ile 129 $ 'lık Soundcore Liberty Air 2 Pro kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Soundcore Liberty Air 2 kulaklıkları, bütçe kategorisindeki en iyi seçeneklerimizden biri ve şu anda Anker markası daha gelişmiş bir modelle geri döndü. Liberty Air 2 Pro tomurcukları, ses kalitesi ve faal şamata iptaline (ANC) odaklanmıştır ve daha büyük Liberty 2 Pro gibi 11 mm sürücülere sahiptir.

Yeni model, değişik durumlara uyacak şekilde planlanmış modlarla ANC’yi iyileştirdi – örneğin, nakliye modu daha düşük frekansları bloke ederken, iç mekan modu bir ofisteki sesler gibi orta aralıktaki sesleri azaltmada daha iyidir. Hem, iki seviyeli ortam sesi iyileştirmeye sahip bir şeffaflık modu vardır ve Anker, altı mikrofonlu şamata azaltma teknolojisi baştan sona “birinci sınıf arama kalitesi” ni öne çıkarıyor.

Anker, Liberty Air 2 Pro’nun ANC kapalıyken yedi saat veya açıkken altı saat batarya ömrü alması gerektiğini söylüyor. Anker, kasa tamamen şarj edildiğinde, ANC kapalıyken ve 21 açıkken toplam 26 saatlik dayanıklılıktan bahsediyor, böylece muhtemelen kullanımınıza emrindeki olarak kasadan üç ila dört bütün sıkıntı almayı düşünüyorsunuz. Kasa, USB-C üzerinden veya Qi ile kablosuz olarak çok miktar edilebilir.

Liberty Air 2 Pro dört renkte (siyah, beyaz, mavi ve pembe) satışa sunulacak ve bugün 129,99 $ ‘dan satışa sunulacak.

Comments
To Top