Haber

Android 11 Güncellemesi Alacak Motorola Marka Telefonlar Açıklandı

Android 11 Güncellemesi Alacak Motorola Marka Telefonlar Açıklandı

ABD merkezli akıllı telefon üreticisi Motorola, şirketin akıllı telefonlarını kullanan tüketiciler için yeni bildiri yayımladı. Şirket, yayımladığı duyuruyla hangi telefon modellerinin Android 11 alacağını duyurmuş oldu. Bu Vesile Ile eksik sonradan paylaştığımız modelleri kullanan tüketiciler, Android 11‘i beklemeye resmi olarak başlayabilecekler.

Aslına bakacak olursak Motorola, Android 11 konusunda oldukça yavaş davrandı. Google, Android 11’i aylar önce duyurdu. Piyasadaki o kadar fazla zeki telefon üreticisi de Android 11 dağıtımına başladı. Neyse fakat şirket, kullanıcılarını daha artı bekletmeyecek. Peki başlıca soru; hangi Motorola telefonlar Android 11 güncellemesini alacak? 

İşte Android 11 güncellemesi alacak olan akıllı telefon modelleri

Motorola

Razr 5G Razr 2019 Edge Edge+ One 5G One Action One Fusion One Fusion+ One Hyper One Vision Moto g 5G Moto g 5G Plus Moto g Fast Moto g Power Moto g Pro Moto g Stylus Moto g9 Moto g9 Play Moto g9 Plus Moto g9 Power Moto g8 Moto g8 Power

Yukarıdaki listeye baktığımızda, Android 11 alacak Motorola telefonlar aralarında sürpriz bir cihaz olmadığını görüyoruz. Öteki akıllı telefon üreticileriyle benzer bir alıştırma yürüten şirket, eski modellerinin güncelleme programı dışarıda bırakmış oldu. Oysa listeye tarafından yeni sayılabilecek her modelin, Android 11 alacağını dobra dobra belirtebiliriz.

Motorola göre yapılan açıklamalarda, güncellemeye ilişkin bir yıllık verilmedi. Yani bu modellerin Android 11 güncellemesini nasıl alacağı belirli yok. Fakat olasılıkla önce üst segment modeller, arkasından da orta segment modeller için Android 11 dağıtımı yapılacaktır. bu arada, Motorola’nın güncellemeler için oluşturmuş olduğu bir portal da var. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak ulaşabileceğiniz portalı kullanarak, sahip olduğunuz telefonun Android 11 alıp almayacağını kendiniz de sorgulayabilirsiniz.

Comments
To Top