Haber

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Oyuncu Kadrosuna 20 İsim Daha Ekledi

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Oyuncu Kadrosuna 20 İsim Daha Ekledi

J.R.R. Tolkien’in kitabından uyarlanan ve ilki 2001 yılında vizyona giren Yüzüklerin Efendisi serisini izlememiş olsanız bile duymuşsunuzdur. İzlenme rekorları kıran Yüzüklerin Efendisi serisi, birçok birey tarafından sevilen ve defalarca açıp izlenen bir çabuk olmuştur.  Geçtiğimiz sene içerisinde The Lord of the Rings (Yüzüklerin Efendisi) serisinin televizyon haklarını satın bölge Amazon, serinin dizisini yapacağını duyurmuştu.

Yapımcılığını üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizi serisinin oyuncu kadrosunu bundan takriben 10 ay önce açıklayan takım, daha sonrasında daha birincil sezon bile yayınlanmadan ikinci sezonun geleceğini doğrulamıştı. Bugün ise Amazon, diziyle ilgili bir ilan daha gerçekleştirdi. Amazon’un yaptığı duyuruya göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosuna 20 yeni isim daha katıldı.

Yüzüklerin Efendisi dizi

İşte Yüzüklerin Efendisi dizisinin oyuncu kadrosuna katılan isimler:

Cynthia Addai-Robinson Maxim Baldry Ian Blackburn Kip Chapman Anthony Crum Maxine Cunliffe Trystan Gravelle Sir Lenny Henry Thusitha Jayasundera Fabian McCallum Simon Merrells Geoff Morrell Peter Mullan Lloyd Owen Augustus Prew Peter Tait Alex Tarrant Leon Wadham Benjamin Walker Sara Zwangobani

Yapımcı J.D. Payne ve Patrick McKay, “J.R.R. Tolkien’ın ele aldığı dünya destansı ve oldukça bambaşka. Dünyanın dört bir yanından gelen bu olağanüstü kabiliyetli sanatçılar, bu dünyayı tekrar canlandırmak için yıllar süren eşsiz ve aydınlık sanatçılar aramanın emeklerini temsil ediyor. Amazon’un The Lord of The Rings serisinin oyuncu kadrosu bir ekipten daha fazlası. Biz bir aile gibiyiz ve her birini Orta Dünya’da ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” açıklamalarında bulundular.

2017 yılında doğrulanan ve çalışmalarına başlanan Yüzüklerin Efendisi dizi serisinin önümüzdeki yıl içerisinde vizyona girmesi bekleniyor. İlk sezon çekimleri hala devamlı dizinin net bir yayın tarihi bulunmasa da önümüzdeki sene içerisinde yayınlanacağı biliniyor.

Comments
To Top