Haber

Amazon: PS5 Sipariş Edip Kutusundan Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Çok Üzgünüz

Amazon: PS5 Sipariş Edip Kutusundan Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Çok Üzgünüz

Geçtiğimiz hafta sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberde Amazon İngiltere üzerinden satın alınan bazı PlayStation 5’lerin çalındığını, coşku ile yeni cins konsolunu bekleyenlerin bulgur, kedi maması, oyuncak gibi ürünler ile karşılaştığından bahsetmiştik.

Laf konusu “sorunun” gündeme oturmasıyla birlikte Sky News’e açıklamalarda yer alan Amazon İngiltere, sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların gerçek olduğunu belirterek yaşananlar için fazla “acıklı” olduklarını açıklama etti.

Amazon, çalınan PS5’lerin nerede olduğunu hala bulamadı

ps5 bulgur

“Hepimiz müşterilerimizi hoşuna gitmek için çalışıyoruz fakat (PS5) siparişlerin bir kısmında bu mümkün olmadı.” diyen Amazon İngiltere, az önce olayın sorumlularını bulamadıklarını ve araştırmaların devam ettiğini belirtti.

Yaşanan sorunu düzeltebilmek için kendilerine ulaşan bütün müşterilerle iletişim halinde olduklarını ifade eden Amazon İngiltere, “Herhangi bir siparişi ile ilgili sorun yaşamış bütün müşterilerimiz, tip hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilir.” dedi.

PS5 yerine öbür ürünlerle karşılaşan kişilerden bazıları, yaşanan stok sorunu nedeniyle PlayStation 5’lerin çalındığını öne sürdüler. Sony’nin piyasaya sürülen bütün PS5’lerin satıldığını açıkladığını da düşünürsek Amazon’un sorunu nasıl çözeceği daha da büyük bir merak konusu oluyor.

Comments
To Top