Haber

Amazon Prime Video, Türkiye’de Aralık Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Amazon Prime Video, Türkiye'de Aralık Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Geçtiğimiz eylül ayı itibarıyla ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Amazon Prime’ın çevrimiçi video servisi Prime Video, aralık ayı itibarıyla Türkiye’deki abonelerin beğenisine sunulacak yapımları açıkladı.

Aralık ayı itibarıyla Türkiye’deki Prime Video abonelerinin beğenisine sunulacak yapımlar aralarında “The Expanse”in 5. sezonu, “The Wilds”,  “I’m Your Woman” gibi popüler yapımlar bulunuyor. Amazon Prime abonelerine sunulacak tüm yeni yapımlarda Türkçe altyazı seçeneği bulunacak. bu vesileyle birincil ay tamamen bedava, aralıksız aylarda ise 7 TL olan Amazon Prime’a nasıl abone olabileceğinizi bilmiyorsanız sizleri buradaki içeriğimize bekliyoruz.

Amazon Prime Video’da Aralık 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Sound of Metal (4 Aralık) The Wilds (11 Aralık) I’m Your Woman (11 Aralık) The Expanse 5. sezon (16 Aralık) The Grand Tour Presents: A Massive Hunt (18 Aralık)

Aralık ayında Amazon Prime Video Türkiye’de yayınlanacak yapımlar

Sound of Metal

sound of metal

Bir Prime Video spesiyali olarak Türkiye’de 4 Aralık’ta yayınlanan Amazon Originals filmi “Sound of Metal”, sahne performanslarıyla geçen heyecan dolu gecelerin arkasından işitme duyusunu kaybetmeye başlayan Ruben isimli metal müzik bateristi bir gezginin hikâyesini gözler önüne seriyor. 

Ruben’in bir hekim randevusunda doktorun durumunun kötüleşeceğini söylemesinin peşinde karakterin kariyerinin ve dolayısıyla da hayatının bittiğini düşünmesi şeklinde şekillenen hikâyede yönetmen Darius Marder’ın sarsıcı ve becerikli ses animasyonları öne çıkıyor. Film, daha önce ekranlara öyle yansımayan bir dünyayı Ruben’in hikâyesi üzerinden izleyicilerle buluşturuyor.

The Wilds

the wilds

10 bölümlük ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisine sunulan Amazon Originals genç-yetişkin dizisi “The Wilds”, hayatta kalma temasını distopik bir bakış açısıyla işliyor. Geçirdikleri uçak kazasının ardından, kendilerini ıssız bir adada bulan ayrı geçmişlere sahip bir grup genç kızın hayatta kalma savaşını konu bölge dizide, Rachel Griffiths, Sophia Ali, Shannon Berry, David Sullivan ve Troy Winbrush gibi sık sık ekranlarda gördüğümüz ve yeni birçok isim rol alıyor. The Wilds, 11 Aralık (bugün) itibarıyla Prime Video Türkiye’de yayına giriyor.

I’m Your Woman

im your woman

“The Marvelous Mrs. Maisel”in yıldızı Rachel Brosnahan’ın keza rol alıp keza de yapımcı kadrosunda yer aldığı “I’m Your Woman” 1970’lerde geçen bir gerilim filmi. Yönetmenliğini Julia Hart’ın ve baş yapımcılığını ise Akademi Ödülü adayı Jordan Horowitz’ın üstlendiği film, Jean isimli bir karakterin yeni doğmuş bebeği ile kocasının suç geçmişine olan yolculuğunu; annelik, aile, kadın gücü ve kişisel gelişim temalarına odaklanarak konu ediniyor. I’m Your Woman da 11 Aralık (bugün) Türkiye’deki Prime Video aboneleriyle buluşuyor.

The Expanse (5. Sezon)

the expanse

Beşinci sezonu 16 Aralık’ta yayına girecek olan “The Expanse”, her çarşamba yeni bölümleriyle izleyicilerin beğenisine sunulacak. Dördüncü sezonun arkasında güneş sistemini terk eden ve ufo halkasının ötesinde yeni evlerini arayan bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizinin yeni sezonunda, İç Gezegenlerin liderleri ve Rocinante mürettebatının geçmiş hesaplaşmalarıyla ortaya meydana çıkan kişisel çatışmalar, güneş sisteminin tamamını etkileyecek sonuçlar doğuruyor.

The Grand Tour Presents: A Massive Hunt

a massive hunt

Grand Tour’un yeni bölümünde Mekong’daki maceralarının arkasından gözü böylece üçlü, kendilerini egzotik adalar Reunion ve Madagaskar’da yaşayacakları maceralar için tekrar dört tekerleğin üzerinde buluyor. Spor arabaları ile Reunion adasına varan Richard, James ve Jeremy, arasında ağızları açık bırakacak, deniz üzerine yapı edilen dünyanın en pahalı asfalt yolunda yaptıkları yarışın da bulunduğu harikulade maceralar eşliğinde Reunion adasına varıyorlar. The Grand Tour Presents: A Massive Hunt, 18 Aralık’ta Prime Video Türkiye’de yayında olacak.

Comments
To Top