Haber

Amazon, Mario’nun 35. Yılına Özel Rastgele Seçilen Siparişleri Mario Temalı Kutularla Gönderecek

Amazon, Mario'nun 35. Yılına Özel Rastgele Seçilen Siparişleri Mario Temalı Kutularla Gönderecek

Oyun dünyasının en tanıdık karakteri olan Mario, bu sene 35. yaşını kutluyor. 1985 yılında Super Mario Bros. ile doğan efsanenin anısına Nintendo, değişik şekillerde kutlamalara düzenlemeye başladı. Bu kutlamalardan birisiyse şimdi elektronik ticaret devi Amazon ile ortak yapılıyor.

Nintendo ve Amazon aralarında yapılan anlaşmayla birlikte Amazon, müşterilerini şaşırtacak bir şekilde teslimatlar gerçekleştirecek. Şirket, ABD’de verilen siparişler arasından tesadüfen seçilen siparişlerin gönderim kutularını Mario temalı yapacak. Nintendo ile yapılan bu ortaklık zarfında kutular kasım ayı her tarafında şanslı kişilere ulaşacak.

Amazon, rastgele seçilen müşterilere Mario kutusu yollayacak:

amazon mario

Bir De Mario temalı bir kutuya sahip olma şansını elde etmek için yalnızca Nintendo ürünlerini satın elde etmek gibi bir durum bulunmuyor. Hatta alışveriş sitesinde oyunla ilişkili bir mahsul de satın edinmek gerekmiyor. Amazon üzerinden herhangi bir ürünün siparişini veren müşteriler karşılarında bir anda Mario kutusunu bulabilme şansına sahip.

Mario temalı kutuların yanı sıra Amazon, bir de Super Mario’nun 35. yaşını kutlayan özel bir internet sayfası oluşturdu. Bu sayfada Super Mario’nun 1985 yılındaki doğumundan günümüze dek nasıl geliştiği kısa bir şekilde gösterildi. Sayfada Mario’nun hikâyesine de yer verildi.

amazon mario

Nintendo, Mario’nun 35. yaşını kutlama etkinliklerine Amazon ile başlamamıştı. Şirket, eylül ayında Super Mario Bros.u baştan oluşturarak 35 kişinin birbiriyle savaştığı bir battle royale oyunu yayınlamıştı. Şirket ayrıca Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy’nin yer aldığı ‘Super Mario 3D All-Stars‘ paketini çıkarmıştı.

Ekim ayındaysa Nintendo, Mario Kart Live: Home Circuit isimli yeni yapımını piyasaya sürmüştü. Şirket, bu ay Super Mario Game & Watch yüklü Nintendo Entertainment System’in (NES) de teslimatlarına başlayacak. Bizlerde buradan hayatımızda büyük yer edinen Mario’nun 35. yaşını kutluyoruz.

Comments
To Top