Haber

Amazfit, Farklı Zevklere Hitap Eden GTS 2e ve GTR 2e Akıllı Saatlerini Duyurdu

Amazfit, Farklı Zevklere Hitap Eden GTS 2e ve GTR 2e Akıllı Saatlerini Duyurdu

Son dönemlerin popüler giyilebilir teknolojik ürün üreticilerinden bir parça başına olan Amazfit, kısa bir vakit önce GTS 2 ve GTR 2 isimli akıllı saatlerini piyasaya sürmüştü. Bu zeki saatlerin gördüğü ilgiden hoşnut kalan şirket acilen, daha yerinde fiyata tek çok miktar ile daha uzun başvuru formu süresi sunan GTS 2e ve GTR 2e isimli zeki saatlerini duyurdu.

Amazfit’in yeni akıllı saatleri, temelde orijinal modellerle benzer özelliklere sahip. Örneğin GTS 2e, GTS 2’nin sahip olduğu 246 mAh bataryaya sahip. Oysa geliştirici ekip, GTS 2’de yer alan Wi-Fi özelliğini kaldırarak, GTS 2e’nin 24 güne dek kullanılabilmesini sağlamış durumda. Oysa bu zeki saatin tüm özelliklerini her zaman açık şekilde kullanırsanız, 14 jurnal dilekçe imkanıyla karşısında karşıya kalıyorsunuz.

Amazfit’in yeni zeki saatleri, orijinal modellerle benzer tasarıma sahip

Amazfit GTS 2e

Amazfit mühendislerinin GTS 2 ve GTS 2e’de yaptığı değişimler, GTR 2 ile GTR 2e aralarında da birebir mevcut. AMOLED ekrana sahip olan yeni model, tıpkı orijinal saatte olduğu gibi 471 mAh kapasiteli bataryayla geliyor. Ama bu batarya, GTR 2’den kaldırılan özellikler baştan sona 10 gün daha artı, yani 24 gün kullanım imkanı sunuyor.

Amazfit kadar yapılan açıklamalara tarafından şirketin yeni akıllı saatlerinin her ikisi de 120 dolar (yaklaşık 940 TL + vergiler) karşılığında satın alınabilecek. İlk satışları 24 Aralık’ta başlayacak olan zeki saatlerin Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği şu an için bilinmezliğini koruyor.

Comments
To Top