Haber

Aksiyon Başlasın: WWE Undefeated, iOS ve Android İçin Duyuruldu

Aksiyon Başlasın: WWE Undefeated, iOS ve Android İçin Duyuruldu

ABD’li oyun stüdyosu nWay, oyuncuların hakiki zamanlı olarak birbirleriyle mücadele edebilecekleri mobil dövüş oyunu WWE Undefeated’ı iOS ve Android için duyurdu. WWE yıldızlarını ve efsanelerini içerisinde barındıran WWE Undefeated, aksiyon ile stratejiyi bir araya getirmeyi vadediyor.

nWay CEO’su Taehoon Kim, WWE Undefeated için yapmış olduğu açıklamada gerçek zamanlı rekabetçi bir çok oyunculu oyun için WWE ile ortaklık kurmaktan büyük coşku duyduğunu ifade ederken, WWE Undefeated’ın WWE yıldızlarının imza dövüş hareketlerinin mobil oyunda yer alacağını ifade etti.

wwe

Power Rangers: Legacy Wars ve Power Rangers: Battle for the Grid oyunlarının da arkasındaki şirket olan nWay, WWE Undefeated’da oyuncuları hızlı oturum maçlarında karşı karşıya getirecek ve oyuncular, seçmiş oldukları WWE yıldızına tarafından içten stratejileri benimseyip rekabetçi bir mücadeleye girecekler.

WWE Undefeated, bilhassa WWE hayranları için beklentiyi epey yükseltmiş olsa da oyuncuların bu aynı zamanlı fazla oyunculu rekabetçi oyun için azıcık daha beklemeleri gerekecek. nWay, oyunun hem iOS hem de Android için 3 Aralık’ta yayınlanacağını duyurdu. Ancak oyuncular, çoktan wweundefeated.com adresinden ön kayıt yaptırarak lansmana özel bazı oyun içi ürünler kazanabiliyorlar.

WWE Undefeated tanıtım videosu

Comments
To Top