Haber

Akıllı Robot Süpürge Arayanlara Uygun Fiyatlı Çözüm: Xiaomi Mi Vacuum

Akıllı Robot Süpürge Arayanlara Uygun Fiyatlı Çözüm: Xiaomi Mi Vacuum

Kısa bir zaman önce hayatımıza giren robot süpürgeler, zeki ev teknolojisi çağında bundan böyle bir gereklilik haline geldi. Bu küçük cihazlar, siz çalışırken ya da halletmeniz gereken diğer işlerinizle ilgilenirken evin içinde dolaşarak sizi temizleme derdinden kurtarmasıyla biliniyor.

Zeki robot süpürgeler, günümüzde epeyce yaygın bir şekilde kullanılsa da birçok kişinin aklında hâlâ bu ürünlere dair soru işaretleri bulunuyor. Biz de bu içeriğimizde Xiaomi imzalı Mi Robot Vacuum Süpürge’nin yeteneklerinden bahsedeceğiz. Bir De Xiaomi robot süpürge, Cuma indirimlerine özel uygun bir fiyatla tüketicileri bekliyor.

Kendi Kendine Tüm Evi Temizleyebilen Xiaomi Mi Robot Vacuum’u İnceledik

Xiaomi Mi Robot Vacuum Süpürge neler sunuyor?

Xiaomi Mi Robot Vakum Süpürge

1800 Pa (pascal) hava basıncına kadar motor kullanımı sunan Mi Vacuum Süpürge, zinde ve sağlam yapısıyla en şiddet kirlerde bile etkileyici sonuçlar sunabiliyor. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan kendi kendine çalışabilen zeki robot süpürge, yüksek emiş kapasitesi sayesinde evcil hayvan tüylerinden en küçük kırıntılara dek dinç bir süpürme deneyimini kullanıcılara vadediyor.

Xiaomi Mi Vacuum Süpürge, 10 mm kenar arıtma özelliği doğruca ulaşılması şiddet alanları kolaylıkla temizlerken bununla beraber sahip olduğu akıllı sistem teknolojisiyle evinizin iç haritasını çıkararak kendi rotasını oluşturuyor. Cihazda keza kendi temizleme rotasını belirlemesi için 3 bambaşka işlemci bulunuyor.

Xiaomi Mi Robot Vakum Süpürge

Profesyonel bir yazılım ile geliştirilen Xiaomi Mi Vacuum için ayrıca bir mobil başvuru formu da bulunuyor. Dilekçe mağazalarından indirebileceğiniz dilekçe baştan sona cihazın arıtma durumunu ve yolunu gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir, tekrar dilekçe üzerinden temizlik zamanlayıp bir temizleme rotası oluşturabilirsiniz.

Pil tarafında 5.200 mAh’lik bir bataryayla birlikte gelen akıllı robot süpürge, tam şarjda 2,5 saatlik sürekli bir temizleme sunuyor. Baskı %20’nin altına düştüğünde otomatik olarak sorumluluk standına dönen cihaz, %80 doluluğa ulaştığı vakit bitmemiş temizlik programı varsa çalışmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi Robot Vakum Süpürge

Siz öteki işlerinizle ilgilenirken evinizin temizlik işlerini halleden Mijia Robot Vacuum Süpürge, Cuma indirimleri önemli bir indirimle satışa sunuluyor. Ürünü satın edinmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Comments
To Top