Haber

Adli Bilim Konferansı İçin Geri Sayım Başladı

Adli Bilim Konferansı İçin Geri Sayım Başladı

Adli bilimin; olay yeri çözümleme, adli psikoloji, tıp hukuku gibi ayrı alt dallarına değinerek katılımcıları, kanımca konunun uzmanları tarafından bilgilendirmeyi amaçlayan faaliyet, toplamda altı oturumdan oluşuyor.

Saat 12:00’de Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Halis Dokgöz’ün Otopsi (5N1K) konuşmasıyla başlayacak faaliyet; 13:00’de Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Nezih Kök’ün Durum Yerinin Hukuk Açısından İncelenmesi ile devam edecek. 

adli bilim konferansı

14:00’de Cinayet ve Tıp Hukukçusu, Avukat, Prof. Dr. Dr. h.c. Hakan Hakeri’nin İnsan Geliştirme Çalışmaları ve Hukuk, saat 15:30’da Kabahat Araştırmaları Uzmanı, Mesut Demirbilek’in Geleceğin Suçları ve Kabahat Araştırma Yöntemleri, 16:30’da Prof. Dr. Gökhan Oral’ın Psikanalitik Açıdan Kabahat ve Kuvvet konuşması ile devam edecek ve 17:30’ta Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Adli Bilimler Bölümü ve Enstitüsü Müdürü, Prof. Dr. Sevil Atasoy’un Hayalet Şüpheliler konuşmasıyla son bulacak.

24 Aralık’ta iyice bedava ve online bir şekilde gerçekleştirilecek ve katılımcılara bir katılım belgesi de verilecek olan Adli Bilim Konferansı etkinliği hakkında daha pozitif bilgi almak ve etkinliği peşine düşüp takip etmek için ieeegtu.com web sitesini ziyaret edebilir, keza etkinliğe kayıt almak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Comments
To Top