Haber

Acun Ilıcalı’nın Kızı İçin Yeniden Çektiği Sihirli Annem’in Kadrosu Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın Kızı İçin Yeniden Çektiği Sihirli Annem’in Kadrosu Belli Oldu

Türk televizyonlarının kayda değer isimlerinden olan Acun Ilıcalı, Exxen TV adlı bir yayınlama platformu kuracağını açıklamıştı. Ilıcalı, daha önce yaptığı bir röportajda kızı fazla sevdiği için Sihirli Annem dizisini her tarafta çekeceğini söylemişti.

Bir dönemin popüler yapımının yeniden çekimleri için oyuncu kadrosu da belli oldu. Aradan yıllar geçtiği için kadro neredeyse adamakıllı yenilenirken, oyuncuların hangi rollerde karşımıza çıkacağı da açıklandı.

Oyuncu kadrosu Instagram’dan açıklandı

sihirli annem exxen

Yeni oyuncu kadrosu, Exxen’in resmi Instagram hesabından duyuruldu. Kadroda öne meydana çıkan isimler arasında Emre Altuğ, Açelya Topaloğlu ve Nergis Kumbasar gibi isimler yer alıyor. Yeni dizide oyuncuların oynayacakları roller de emin oldu.

Diziye de adını veren Sihirli Anne Betüş’ü canlandırması için Exxen’in seçtiği isim Açelya Topaloğlu oldu. Eşi Vefalı karakterini ise bir dönem öbür gençlik dizilerinde de rol alan Emre Altuğ canlandıracak.

Ailenin çocukları rolünde gördüğümüz isimler ise Cemre Demircan (Ceren), Dominant Uysal (Cem), Eylül Ugan (Çilek) olacak. Dudu Peri rolünü yeni versiyonda Lale Başar canlandıracak. Nergis Kumbasar ise Perihan Peri’yi oynayacak. Kumbasar daha önce de Sabrina’nın yerli versiyonunda rol almıştı.

2021’de yeni Sihirli Annem ekranlarda olacak

sihirli annem orijinal kadro

Suzan rolü için komedi dizilerinden tanınan Hande Katipoğlu kamera karşısına geçecek. Avni rolünü Bülent Seyran canlandıracak. Eda rolünü Tara MacMillan üstlenecek. Yavuz rolünde ise Ogeday Girişken’i göreceğiz. Eylem Yıldız Firuze rolünde, Nisa Sofia ise Tuğçe rolünde karşımıza çıkacak. Çocuk oyuncu Aras Özdoryan, Akustik adlı karaktere yaşam verecek. Son olarak Çiçek Acar da Periliçe rolüyle ekranlarımızda olacak.

Sihirli Annem dizisinin yeni versiyonu, 1 Ocak 2021‘de yayınlama hayatına başlayacak olan Exxen TV’de yayınlanacak. Sizce yeni versiyonu, bir önceki dizinin yakaladığı başarıya erişebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Comments
To Top