Haber

Acun Ilıcalı: Kızım Sihirli Annem’in Eski Bölümlerini İzleyince Ben de Exxen İçin Yenisini Yapayım Dedim

Acun Ilıcalı: Kızım Sihirli Annem’in Eski Bölümlerini İzleyince Ben de Exxen İçin Yenisini Yapayım Dedim

Kısa zaman önce Şelale Kadak’ın sunduğu Doğruluk mu Yiğitlik mi? adlı YouTube’da yayınlanan bir programa davetli olan TV8 adlı televizyon kanalı ve yeni yılda yayına girecek Exxen adlı dijital yayınlama platformunun sahibi Acun Ilıcalı, 8 sene önce ekranlara veda eden Sihirli Annem dizisini yeni bölümleriyle tekrar ekranlara getirmesi hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Sihirli Annem’in her yerde ekranlara dönmesine bir anlamda kızı Melisa’nın mana olduğunu ifade eden Ilıcalı, “Melisa ile kahvaltıdaydık. Baktım Sihirli Annem’i seyrediyor. Sihirli Annem eski lakin fazla başarılı bir dizi. Baktım Melisa nefes almadan seyrediyor. Ben de madem bu kadar seviyor yenisini yapayım hiç olmazsa dedim. Sonradan derhal yapımcımızı aradım o da duyarlık gösterdi ve acilen çekimdeler.” ifadelerini kullandı.

exxen sihirli annem

Gamze Özer’in senaristliğini yaptığı Sihirli Annem, yayın hayatına Şubat 2003’te başlamış ve Mart 2012’ye değin 9 sene baştan başa devam etmişti. Dizi, uzun yıllar daha sonra Exxen ile tekrar ekranlardaki yerini almış olacak. Şu an için kesin bir yayın tarihi açıklanmayan Sihirli Annem’in 2021’in ilerleyen döneminde veya 2022’de yayına gireceğini varsayım edebiliriz. giderken Exxen’de yayınlanacak tüm yapımlara buradan ulaşabilirsiniz.

Acun Ilıcalı’nın davetli olduğu “Doğruluk mu Yiğitlik mi?” programını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz

Comments
To Top