Haber

Acun Ilıcalı, Exxen’de Yayınlanacak Fight Clup’ın Fragmanını Yayınladı

Acun Ilıcalı, Exxen'de Yayınlanacak Fight Clup'ın Fragmanını Yayınladı

Türk medyasının en tanıdık isimlerinden bir parça başına olan Acun Ilıcalı, yerli yayın platformu Exxen’in duyurusunu gerçekleştirdikten daha sonra hem platformla ayrıca de platformda yer alacak olan içeriklerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

2021’in başlarında yayınlama hayatına başlayacağı belirtilmiş Exxen ile ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Acun Ilıcalı, devlete ait Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Exxen’de yayınlanacak olan yeni programı Fight Clup‘ın tanıtım videosunu takipçilerine sundu.

Acun Ilıcalı, Exxen’de yer alacak yeni programı açıkladı

Acun Ilıcalı, Instagram hikâyelerden paylaştığı videoda 11 adet dövüşçünün yer aldığı Fight Clup programının duyurusunu resmen gerçekleştirdi. Paylaşılan videoya tarafından Exxen izleyicileri, 11 adet dövüşçünün aynı evde yaşadığı bir yarışmayla karşılaşacak.

Hem yarışmada dövüş sporları spikerliğiyle bilinen sanatkâr spiker Bilgehan Demir ve Acun Ilıcalı’nın sevilen yarışması Survivor’ın eski şampiyonlarından Avatar Atakan olarak tanıdık Çağan Atakan Arslan da yer alacak.

exxen, exxen logo

1 Ocak‘ta izleyicilere sunulacak olan Exxen için şu asıl dek duyurulmuş ve hemen şimdi söylenti aşamasında kalmış çoğu proje bulunuyor. Platformda Fight Clup gibi yarışma formatlarına ek olarak çeşitli diziler ve belgeseller de yayınlanacak.

Ardındaki profesyonel isimlerin bulunduğu büyük projelere ilave olarak Orkun Işıtmak ve Reynmen gibi YouTuber’ların da Exxen’de yer alacağı ifade ediliyor. Herhangi bir gecikme olmazsa yeni yılda izleyicilere sunulacak olan Exxen’de reklamlı ve reklamsız elde etmek üzere iki abonelik seçeneği bulunacak. Exxen’de yer alacak içeriklerle ilgili daha detaylı bilgiler için buradaki haberimize tıklayabilirsiniz.

Comments
To Top