Haber

Acun Ilıcalı, Exxen İçin Feyyaz Yiğit ile Anlaştığını Duyurdu

Acun Ilıcalı, Exxen İçin Feyyaz Yiğit ile Anlaştığını Duyurdu

Türk televizyon sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı, yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital yayın platformu Exxen’de yer alacak isimler ile ilgili peşi sıra direktifler yapmaya devam ediyor. 

Kısa vakit önce Konuşanlar isimli YouTube programıyla Hasan Can Kaya’nın da Exxen’de yer alacağını takipçilerine duyuran Acun Ilıcalı, yeni bir Instagram hikayesi paylaşarak oyuncu Feyyaz Yiğit’in de Exxen’de seyircilerin karşısına çıkacağını açıkladı.

feyyaz yiğit

Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit’in Exxen’de nasıl bir yapımın içinde yer alacağına dair detay verdi ancak paylaştığı hikayede, “Feyyaz Yiğit, yeni projesiyle çok yakında Exxen’de… Mutluyuz” ifadelerini kullanarak Feyyaz Yiğit’i Exxen’de bakmak için pozitif beklemeyeceğimizin belirtmiş oldu.

Şu belli başlı kadar Haluk Bilginer, Nurgül Yeşilçay, Orkun Işıtmak, Reynmen gibi keza TV’de keza de sosyal medyada meşhur olan o kadar fazla ismin Exxen’de yer alacağını zaten biliyorduk. Hem Enes Batur da kısa süre önce Instagram’de paylaşmış olduğu bir hikaye ile Exxen için “birkaç” proje üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Comments
To Top