Haber

ACM Hacettepe’nin Düzenlediği GELİŞİM V7 Etkinliği 22 Aralık’ta Başlıyor

ACM Hacettepe'nin Düzenlediği GELİŞİM V7 Etkinliği 22 Aralık'ta Başlıyor

ACM Hacettepe Öğrenci Topluluğu’nun her yıl düzenlediği GELİŞİM etkinliği, önümüzdeki hafta düzenlenecek GELİŞİM V7 ile devam edecek. Her sene olduğu gibi bu yılki GELİŞİM etkinliği de alanında uzman katılımcıların tecrübeleri, geçmişleri ve data birikimleri üzerine yapacakları sunumlarla öğrencilerin hayatlarına ayrı görüntü açıları getirmeyi hedefliyor.

Normalde her sene Beytepe Kampüsü’nde gerçekleştirilen GELİŞİM etkinliği, bu sene COVID-19 önlemleri nedeniyle çevrimiçi ortamda düzenlenecek. Öğrenciler, önümüzdeki hafta 3 gün boyunca gerçekleştirilecek oturumları ACM Hacettepe YouTube kanalı üzerinden canlı olarak peşine düşüp takip edebilecek.

GELİŞİM V7 etkinliğinde bu sene kimler var?

Önceki yıllarda alanında uzman çoğu ismi bir araya getiren ACM Hacettepe ekibi, bu yılki GELİŞİM V7 etkinliğinde de Celal Şengör, Neslihan Atagül, Kıraç ve Kaan Kaide gibi öyle çok değerli ismi ağırlayacak.

22-23-24-25 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenecek GELİŞİM V7 etkinliğinin canlı olarak yayınlanacağı YouTube hesabına buradaki temas üzerinden ulaşabilirsiniz.

Comments
To Top