Haber

Acer’ın yeni Predator Triton 300 SE, ultra güçlü, ultra hafif bir dizüstü oyun bilgisayarıdır

Acer’ın yeni Predator Triton 300 SE, ultra güçlü, ultra hafif bir dizüstü oyun bilgisayarıdır

Intel ve Nvidia, eşi benzeri görülmemiş bir güçle yeni bir ultra hafif oyun bilgisayarları dalgası taahhüt eden yeni PC parçalarını duyurdu. Acer, yeni Predator Triton 300 SE oyun dizüstü bilgisayarı, Intel’in yeni 5GHz i7-11375H işlemcisi ve Nvidia’nın en yeni RTX 3060 GPU’su ile yapılandırılabilen 17,9 mm ince, 3,75 pound oyun dizüstü bilgisayarı ile bu vaatleri gerçeğe dönüştürmek için çoktan burada.

Lakin en iyisi? Acer, Predator Triton 300’ün gösterişli, renkli ışıkları ve logolarını, daha kısıtlı – diyebilirim fakat, profesyonel – bir ofiste ya da bir sınıfta yerinde olmayan adamakıllı metal bir tasarım için terk ediyor ve yine de en üst seviyeyi sunuyor. içinde çentikli oyun donanımı.

Fotoğraf: Acer

Bu ileri teknoloji Intel yongaları ve Nvidia GPU’lara ek olarak, Predator Triton 300 SE ayrıca bir 14- 144 Hz onarım hızına sahip inç FHD paneli ve temas için Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 ve HDMI temas noktaları. Bir meslek bilgisayarının tuzaklarını sunsa da, üç bölgeli RGB klavye, Intel’in Killer 6AX1650 Wi-Fi ve fan hızını idare etmek için Acer’ın Predator yazılım paketi dahil almak üzere birçok oyun bilgisayarı dokunuşu vardır.

Yeni Predator Triton 300 SE, bu Şubat ayında piyasaya çıktığında 1.399,99 $ ‘dan başlayacak (Acer bu fiyata hangi özellikleri alacağınızı henüz söylememiş olsa da).

Comments
To Top