Haber

ABD’de Bir Monolit Daha Ortaya Çıktı: Bu Seferki Yenilebiliyor

ABD’de Bir Monolit Daha Ortaya Çıktı: Bu Seferki Yenilebiliyor

Kısa bir aranın arkasından bir monolit haberiyle daha karşınızdayız. ABD’nin San Francisco şehrinde 2 metre uzunluğunda bir monolit ortaya çıktı fakat bu monolit herhangi bir metalden yapılmış değil.

Bu sefer ortaya meydana çıkan monolit metalden değil, zencefilli çörekten yapılma. Monoliti görebilen ırk, dokusunun ve kokusunun epeyce realist olduğunu ve farklı alanlara yönlendirilmiş şekerlemelerle dekore edildiğini söyledi.

Bu sefer de zencefilli çörek monoliti ortaya çıktı

abd monolit, abd zencefilli çörek monoliti

Monolitin ortaya çıktığı nokta ise San Francisco’daki Corona Heights Park oldu. Ananda Sharma isimli bir birey, KQED adlı yerel radyoya yaptığı açıklamada, koşmak için parka gittiği ve o sırada monoliti gördüğünü söyledi. Sharma, monolitin yakınlarına geldiğinde zencefilli çöreğin kokusunu almaya başladığını söyledi.

San Francisco Rekreasyon ve Parklar Genel Müdürü Phil Gingsburg, monoliti anında uyandırmak gibi bir planlarının olmadığını ve en azından belirlenmiş bir zaman kalabileceğini söyledi. Ginsburg, “Pişmek için oldukça fantastik bir nokta gibi duruyor. Parçalanmaya başlayıncaya değin bu şekilde bırakacağız.

abd monolit, abd zencefilli çörek monoliti

Bildiğiniz gibi daha önce de ABD’de ve Romanya’da da değişik monolitler ortaya çıkmıştı. Her iki monolit de basının ve insanların yoğun ilgisinden sonra ortadan kaybolmuştu. Hatta ABD’nin Utah eyaletindeki monolit, Vikipedi’de haftanın makalesi olmuştu. Ortaya meydana çıkan bu monolitlerle ilgili kompo teorileri de ortaya atılmaya başlanmıştı. Bu sefer ortaya çıkan monolitin ise öyle esrarengiz ya da danışıklı dövüş teorilerine teşne bir durumu olduğunu söyleyemeyiz.

Comments
To Top