Haber

6. Boğaziçi Enerji Zirvesi İçin Kayıtlar Devam Ediyor

6. Boğaziçi Enerji Zirvesi İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü ve IEEE Öğrenci kolunun karşılıklı şekilde bu sene 6.’sını düzenleyeceği Boğaziçi Enerji Zirvesi, her sene olduğu gibi bu sene da enerjinin önemini vurgulamak, enerji politikaları üzerine düşünmek, enerji tüketiminin dünyadaki ve ülkemizdeki durumuyla ilgili data sahibi edinmek nedeniyle katılımcılara kapılarını açacak.

Düzenlenme amacı, şu şekilde açıklanıyor:

“Enerji, insan yaşamında önemli derecede önceliğe sahip ve enerjisiz bir hayat, günümüz koşullarında hemen hemen muhtemel değil. Artan teknolojiyle paralel olarak büyüyen enerji ihtiyacı tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de yeni enerji kaynakları üstünde daha fazla düşünmeyi zorunlu kılıyor.

BEZ

Enerji sektöründen profesyonellerin katılımıyla gerçekleştirilecek olan 6. Boğaziçi Enerji Zirvesi; yenilenebilir enerji, akıllı ulaşım ve sürdürülebilir şehirler gibi enerji sektörünün güncel konularını merkezine alacak. Faaliyet hakkında daha pozitif veri almak için buec.boun.edu.tr web sitesini ziyaret edebilir, hem etkinliğe tescil olmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Comments
To Top