Haber

6.000 mAh Bataryalı Yeni Bir Redmi Telefonun Tasarımı TENAA’da Paylaşıldı

6.000 mAh Bataryalı Yeni Bir Redmi Telefonun Tasarımı TENAA'da Paylaşıldı

Teknoloji devi Xiaomi bünyesinde etkinlik gösteren Redmi, bugüne kadar o kadar çok fiyat performans zeki telefonunu ve amiral gemilerini piyasaya sürdü. Şirketin hemen hemen her modeli de başarılı oldu. Ama Xiaomi, bugünlerde zeki telefonları hakkındaki planlarını daha da üst seviyelere taşımaya başladı.

Xiaomi, son birkaç ay içinde fazla sayıda kendi zeki telefonunu ve Redmi zeki telefonlarını piyasaya sürdü. Redmi zeki telefonlarının sayısıysa bundan böyle peşine düşüp takip edilemez ülkü geldi. Fakat şirket bununla da yetinmeyecek gibi duruyor. Bugün, Redmi’nin bir zeki telefonu daha kendisini TENAA’da gösterdi.

Redmi’nin gizemli telefonunun tasarımı paylaşıldı:

redmi

Redmi’nin M2010J19SC model numaralı yeni akıllı telefonu TENAA’da listelendikten sonraysa bu kere resimlerine kavuştu. Telefonun nasıl bir tasarıma sahip olacağı sayfada yer aldı. Redmi, resimlerden gördüğümüz kadarıyla bize fazlasıyla aşina gelen bir tasarımı telefonda sunacak.

Resimlerde de görebildiğiniz üzere Redmi’nin yeni akıllı telefonu, Samsung’un, Honor’un ve Realme’nin zeki telefon modellerinin taşıdığı bir tasarımla gelecek. Telefonun arka kısmında kenarları yuvarlak dikdörtgen bir kamera kurulumu bulunacak. Cihazın ekranıysa delikli ekran yapısıyla öbür bir telefon olmayacak.

redmi

 Akıllı telefonun hangi isimle çıkış oluşturacağı şu an için bilinmiyor. Ama telefonun TENAA sayfasında 6,53 inçlik FullHD+ çözünürlüklü bir ekranla geleceği bilgisi yer alıyor. Bunun yanı sıra ekipman kısmında telefonun bizi hangi işlemciyle karşılayacağı bilgisi de şu an için bilinmiyor.

Yeni Redmi telefonun en can tip noktasıysa bataryası olacak. Günümüzde 5.000 mAh’li bataryalar iyice yaygınlaşırken Redmi, bu standardı artık 6.000 mAh’e taşıyacak. Telefonun 6.000 mAh’lik bataryası 22,5 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Telefon, siyah, beyaz, kırmızı, mor, yeşil ve turuncu renk seçenekleriyle satışa çıkacak.

Comments
To Top