Haber

5 Milyon TL’lik Ferrari, İstanbul’da Yolda Kaldı

5 Milyon TL'lik Ferrari, İstanbul'da Yolda Kaldı

5 milyon TL değerindeki ultra lüks Ferrari F12 Berlinetta‘sıyla Almanya’dan Türkiye’ye varmak üzere birkaç gün önce yola meydana çıkan Türk sürücü, İstanbul’da aracıyla yol alırken nahoş bir sürprizle karşılaştı. Dün akşam saat 18.00 sıralarında Seyrantepe’de bir cadde üstünde yol aldığı esnada aracın aniden stop etmesi sonucu yolda kalan sürücüye etraftaki öteki sürücüler de tamirciler de çekiciler de takviye edemedi.

Ferrari yol ortasında kaldı

Akümülatör takviyesi işe yaramadı:

İlk etapta ne ile karşılaştığını anlamayan sürücü aracının aküsünün bittiğini düşündü ve etraftaki öteki sürücülerden destek istedi. Yardıma gelen bir başka sürücünün aracından 5 milyon TL değerindeki araca kabloyla akü takviyesi yapılmaya çalışıldı. İşlem tamamlandıktan sonra hevesle direksiyon başına geçen sürücü aracını çalıştırmayı başaramadı, akü takviyesi işe yaramadı.

Arkasında çözümü tamirci aramakta bulan şoför, bu şekilde de çözüme ulaşamadı. Aracın sorununu anlayıp çözmek için o kadar fazla öbür tamirci gelse de sorun anlaşılamadı ve vasıta yol ortasında durmaya devam etti. 

Ferrari F12 Berlinetta yol ortasında kaldı

Aracın yerinden kıpırdamaması nedeniyle çekiciye de konulamadığı öğrenildi. Şanssız şoför ise her yolu denemesine karşın bir çözüm bulamayınca aracını yol ortasında bırakıp gitmek zorunda kaldı. Aracın neden stop ettiği de, sürücünün ardından ne yaptığı da hemen şimdi bilinmiyor. 

Comments
To Top