Haber

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en faal öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) ast olarak 1992’den bu yana yayınlanmakta olan Optimum Dergisi‘nin “kariyer” temalı Kasım-Aralık 2020 sayısı okuyucularıyla buluştu.

“Kariyer” temasını merkezine alan Kasım-Aralık 2020 sayısında kasıt; farklı sektörleri yakından araştırmak, teknolojik gelişmelerle değişimlere şahitlik etmek ve herkesin kariyer yolculuklarına ışık yetişmek olarak açıklanıyor.

optimum dergisi

Optimum Dergisi’nin yeni sayısında bulunan içerikler arasında;

Başarılı Kariyer Yolculuklarının Karşılıklı Özellikleri Daima Aranan Birey Edinmek Pandemide Sosyal ve Etkili Kalabilmek

gibi konular, zengin içerikli kültür-sanat içerikleri, rotaları güncelletecek seyahat yazıları ve gelişmeleri yakından peşine düşüp takip eden spor yazıları yer alıyor. Bütün bunların yanı sıra Prof. Dr. Sıddıka Semahat Demir, Ahmet Ziya Demir ve Şadi Âlem Şeker röportajları da derginin içerikleri arasında.

Adamakıllı bedava bir şekilde okuyuculara sunulan Optimum Dergisi’nin dijital versiyonuna ituoptimum.com adresinden ulaşabileceğiniz gibi İTÜ EMK Optimum Dergisi adıyla derginin Spotify ve YouTube’da bulunan sesli versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

Comments
To Top