Haber

2021’in ilk haftasına Awesome Games Done Quick hızlı koşu maratonu ile başlayın

2021'in ilk haftasına Awesome Games Done Quick hızlı koşu maratonu ile başlayın

Uzman oyuncular alışılmış oyunlarda yollarını patlatırken para toplayan yardım etkinliği serisi Games Done Quick (GDC), dün Twitch’te birincil 2021 yinelemesini başlattı ve faaliyet, akort etme yerine getirmek isteyen cümbür cemaat için bütün hafta baştan başa devam ediyor bu yılki süratli koşu spotlarına.

Ocak etkinliği, çoğunlukla çabuk yapılan “fantastik” oyunlara odaklanır, ikinci gününde ve önümüzdeki birkaç saat içinde programında bazı fantastik oyunlar var, Dishonored 2, Divinity: Original Sin II ve Diablo 3. Bu haftanın ilerleyen günlerinde Final Fantasy VII, Mega-Man, Metroid ve The Legend of Zelda: Link’s Awakening gibi klasiklerin hızlı turlarını göreceğiz. Programın tamamına buradan göz atın.

GDC, 2010 yılından bu yandan hayır kurumu speedrun maratonlarını düzenliyor ve bu yılki faaliyet, Kanseri Önleme Vakfı için para topluyor. Etkinlik serisi, tutarlılığı, uyumlu olarak yayınladığı büyükçe izleyici ve hayır kurumu ölçümleri (şimdiye kadar 25 milyon doların üstünde toplandı) ve genellikle Twitch’te reel zamanlı olarak belirlenen canlı dünya rekorlarına sahip olmasıyla uyarı çekiyor.

Bugün erken saatlerde, iki öbür Sonic oyununda arka arkaya iki dünya rekoru kırıldı: Sonic 1 (speedrunner flyingfox göre) ve Sonic 3: Angel Island Revisited (Zaxon96).

Skoru gözetmek istediğinizden emin olduğum için: Hayır, sırt sırta WR’ler hiç gerçekleşmedi daha önce bir GDQ’da!

– Games Done Quick (@GamesDoneQuick) 4 Ocak 2021

Comments
To Top