Haber

2021’in İlk Aylarında Tanıtılması Beklenen OnePlus 9’un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

2021'in İlk Aylarında Tanıtılması Beklenen OnePlus 9'un Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte, 2021’de tanışacağımız yeni akıllı telefonlarla ilgili haberler ve sızıntılar da artmaya başladı. Samsung ile birlikte 2021’in ilk aylarında yeni zeki telefonlarını alıcıları ile buluşturacak üreticilerden biri de OnePlus.

OnePlus’ın mart ayında yeni telefonu OnePlus 9’u piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdiye değin OnePlus 9‘a ait olduğu söylenen böylece çok görselle karşılaştık ve gelen son fotoğraflar da şimdiye kadar gördüklerimizi destekler nitelikte. 

OnePlus 8T tasarımına aynı, ince çerçeveli bir tasarım:

OnePlus 9

PhoneArena’nın paylaştığı ve adsız bir kaynaktan edindiklerini belirttikleri fotoğraflarda, telefonun tasarımının tüm detaylarını bakmak olası. Fotoğraflarda gördüğümüz gümüş rengi OnePlus 9’un arka tasarımında son Oppo akıllı telefonlarda gördüklerimize aynı bir arka kamera modülü göze çarpıyor.

LED flaşa ek olarak iki büyük algılayıcı ve fazla daha küçük bir üçüncü kameraya sahip olduğu görülen kamera modülünde, ‘Ultra Shot‘ ismi de yer alıyor ancak nihai tasarımda bunun olup olmayacağı muhakkak değil. Daha önce OnePlus 8T gibi modellerde bunun yerine kamera özellikleri yazılmıştı, aynı bir adım OnePlus 9 için de atılabilir gibi görünüyor.

OnePlus 9

Telefonun ön tarafına göz attığımızdaysa, ince çerçeveli, 6.55 inçlik bir ekran görüyoruz. Tasarım açısından OnePlus 8T’ye oldukça benzeyen OnePlus 9, tasarım açısından büyük bir buluş sunmayacak gibi görünüyor.

Telefona yana kısa bir manzara attığımızdaysa alüminyum olması fazla olası görünen ince bir çerçeve görüyoruz. Telefonun üst kısmında mikrofon, daha alçak kısmında ise hoparlör ve USB Type-C temas girişi yer alıyor.

Comments
To Top