Haber

2021’in İlk Amiral Gemilerinden Olacak OnePlus 9 Pro’nun Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

2021'in İlk Amiral Gemilerinden Olacak OnePlus 9 Pro'nun Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

2020 yılı yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen yakında sona erecek. Yeni yıla antre yapmamızla birlikte mobil dünya da tekrar tekrar olduğu gibi bize yeni ürünlerini sunacak. Bizlere sunulacak birincil amiral gemisi zeki telefonlardan birisiyse Çin merkez zeki telefon üreticisi OnePlus’ın OnePlus 9 Pro’su olacak.

OnePlus 9 serisinde yer alacak ve serinin en iyi telefonu olacak OnePlus 9 Pro’nun bize neler sunacağını şu an için bilmiyoruz. Ama geçtiğimiz günlerde Geekbench 5 üzerinde gözüken telefonun bir takım özellikleri de paylaşılmıştı. Bugünse akıllı telefonun render görüntüleri ortaya çıktı.

OnePlus 9 Pro render görüntüleri:

oneplus 9 pro

OnLeaks kadar Voice üzerinde paylaşılan render görüntüleri, OnePlus 9 Pro’nun nasıl bir tasarıma sahip olacağını gösterdi. Tasarımın detaylarına geçmeden önce OnLeaks, telefonun tasarımının son haline en yakın hali olduğunu ama kamera kurulumu gibi bir takım detayların da değişebileceğini belirtti.

Render görüntülerinde gördüğümüz OnePlus 9 Pro, daha önce zeki telefonlarda gördüğümüz çağdaş tasarımları taşıyor. Telefonun ekranı ön kısmı ayrıntılarıyla kaplıyor. Ekran, gördüğümüz kadarıyla kıvrımlı bir ekran olacak. Telefonun ön kamerasıysa ekranın sağ üstteki köşesinde bulunacak.

oneplus 9 pro

OnePlus, daha önceki amiral gemilerinde olduğu gibi bize baştan dörtlü bir kamera kurulumu sunmayı planlıyor. Kamera kurulumunun bütün özellikleri demin bilinmiyor. Natürel telefonun öbür bir kamera teknolojisine sahip olacağını düşünmüyoruz. Yani montaj geçtiğimiz yıllara fazlasıyla benzeyebilir.

OnePlus, Android dünyasında üst sıralarda yer almaya devam ediyor. Dinç akıllı telefonlarını oldukça yerinde fiyat etiketiyle satan şirket, yeni OnePlus 9 serisinde de olasılıkla bu ruhu koruyacak. Şirketin yeni serisinde yer alan OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modellerini Mart 2021’de tanıtması bekleniyor.

Comments
To Top