Haber

2021’e başlamak için birkaç anlaşma hemen başladı

2021'e başlamak için birkaç anlaşma hemen başladı

Tatille ilgili kısa bir aradan sonradan, diğer bir Verge Deals gönderisiyle geri döndük. Bunlardan birini en son gönderdiğimizden beri, tatillerde jurnal kapsama alanımızı dolduran anlaşmaların birçok sona erdi ve son zamanlarda, ne zaman iyi bir satış olursa, genel olarak fazla uzun sürmez. Basitçe söylemek icabında, uzlaşma acilen azıcık kısır. gerçi, incelemeniz için haftanın en iyi tekliflerinden bazılarını ekledim.

Nintendo’nun mükemmel Ring Fit Macerasından tasarruf edin

Yeni bir şey yapan insanlardan biriyseniz Yılın fit olma kararı, kavramak isteyebileceğiniz birkaç uzlaşma var. Bir Nintendo Switch’iniz varsa Ring Fit Adventure’ı almayı düşünün. Egzersiz yapmanıza muavin olması için Pilates halkası kullanılmasını gerektiren bir oyundur. Oyunun kendisi bağımsız antrenmanlara sahiptir veya faaliyetlerin zorluk derecesinde ölçekleneceği tam bir kampanyaya atlayabilirsiniz. Eğlenceli! Normalde 80 dolar, Best Buy’da 70 dolar. Pandemide daha önce bulmanın hemen hemen imkansız olduğu düşünüldüğünde, yalnızca stokta değil, bununla birlikte daha ucuz olduğunu görmek inanılmaz.

Ring Fit Adventure 70 $ 80 $ 13% kesik

​​Yayınlama esnasında alınan fiyatlar.

Nintendo’nun Nintendo Switch için egzersiz oyunu. Ring Fit Adventure, oyuna ilave olarak bir Ring-Con ve bir Ayak Askısı içerir.

Best Buy’da 70 $

Comments
To Top