Oyun

2021’de oynamak için sabırsızlanacağımız 10 video oyunu

2021'de oynamak için sabırsızlanacağımız 10 video oyunu

2020 cehennem yılı sahiden parıltılı bir gümüş astara sahipti: harika oyunlar.

Küresel bir pandeminin stresi ve endişesiyle başa çıkmanın içinde kalmış olabiliriz, oysa en azından hoş geldiniz Neredeyse her ay düşen harika yeni video oyunlarıyla oyalanma. Ve şimdi 2020 yaklaşık olarak arkadaki görüşte, sırada ne olduğunu düşünmeye başlangıç zamanı.

Sırada ne var? Daha pozitif şahane oyun.

2021 dizisi çoktan yığılmış görünüyor; Ocak ve Şubat aylarında bir takım önemli oyuncular ve sonraki aylarda daha fazlası gelecek. Kış, ilkbahar ve yaz ek duyurulara yer verdikçe daha da fazlası olacak. Fakat işte şu anda yeni yıl doğarken oynamayı dört gözle beklediğimiz şey. (Alfabetik sırayla. Kimsenin oynamadığı oyunlarda favori oynanmaz.)

1. The Ascent

Hiper-kapitalizmin kuşattığı bir siberpunk, bilim kurgu dünyasında geçen The Ascent, hack-and-slash / dungeon tarayıcısına canlandırıcı bir teşebbüs gibi görünüyor neon ışıkları, fütüristik şehir halkı manzaraları ve silahlı çatışmalarıyla tür. kimsesiz ya da kooperatif oynama seçeneğiyle The Ascent, oyuncuların kuşkusuz her şeye sahip olan şirketin çöktüğü bir dünyada yollarını patlatıyor ve hayatta kalmak, büyümek ve ne olduğunu anlamak size kalmış.

Ascent Xbox konsollarına ve Steam’e geliyor.

2.

Uzak bir adada bir partiye katılırken, tek bir gecede sekiz hedefi ortadan kaldırmakla görevli bir suikastçı olarak oynuyorsunuz. Tek bir yakalama var: Parti günü, yalnızca sizin bildiğiniz (görünüşe göre) ebedi görünen bir zaman döngüsünde sıkışmış durumda.

Bu Nedenle her yeni güne hedeflerinizin hareketleri ve davranışları hakkında daha önce sahip olduğunuzdan daha fazla data ile girersiniz. Bu öncül, bir oyuncunun vakit çizelgesini savunurken diğerinin onu bozduğunu görebilen ilave bir fazla oyunculu modun yanı sıra, Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bu aksiyon-dar oyun hakkında beğenilecek çok şey olduğu anlamına geliyor.

Deathloop, 21 Mayıs 2021’de PlayStation 5 ve Steam ile geliyor.

3. Bahçe Hikayesi

Olasılıkla 2021’de çıkacak en şirin oyun olan Garden Story, oyuncuları baştan inşa etmek için seçilen keyifli bir ufak üzüm kahramanı olan Concord’un yerine koyuyor Eşit derecede neşeli karakterlerin yaşadığı bir köy, minik maceralara atılın, gelen Rot’a karşı savaşın, yeni arkadaşlar edinin ve dünyada ileri gitmek için eşyalar yaratın.

Garden Story Nintendo Switch ve Steam’e geliyor.

4. Gotham Şövalyeleri

Sonunda Kara Şövalye video oyunlarına geri dönüyor.

Gotham Şövalyeleri’nde, Jim Gordon gibi Batman öykü açıldığında görünüşe göre ölmüştür. Şehrin polis departmanı bir yozlaşmış yolsuzluk sığınağıdır ve bu yüzden boşluğu olmak için Bat’ın suçla savaşan meslektaşları Batgirl, Nightwing, Robin ve Red Hood’a düşer.

Bir veya iki oyuncu için olan bu oyun biraz Arkham tarzı bir aksiyon / mahremiyet, birazcık ganimet odaklı bir rol yapma oyunudur. Batman oyunları için yeni bir yön belirleyecek gibi görünüyor, ancak Arkham serisindeki net ilhamları ve Court of Owls ile ilgili bir hikayesi ile hayranların albenili bulması gereken bir oyun.

Gotham Knights, 2021’de PlayStation konsollarına, Xbox konsollarına ve PC’ye geliyor.

5. Hitman III

Hitman serisi, video oyunlarında en iyi ceza fare kapanı oyunlarını sunuyor ve geliştirici IO Interactive, 2016’daki serinin baştan başlatılmasından bu yanlamasına fiilen gözyaşı yaşıyor. Hitman III, keza bunu keza de 2018 devam filmini peşine düşüp takip ederek, Casus 47’nin hala devamlı hikayesinin ortasında detaylı suikastları planlamanız ve sahnelemeniz için yepyeni bir ortam seti sunuyor.

Önceki oyunlardan tüm seviyeleri içe aktarma yeteneği ve sanal realite desteğinin eklenmesi ile Hitman III, hayranlara iyice sevdikleri şeyi verirken son dört yılın başarılarını da geliştirmeye çalışıyor.

Hitman III, Ocak ayında PlayStation konsollarına, Xbox konsollarına, PC’ye, Stadia’ya ve Switch’e (bulut tabanlı akıntı aracılığıyla) geliyor.

İnsanlık

Medeniyet gibi taktik devlerinden bir ipucu bölge İnsanlık, oyuncuları insanlığın şafağına yakın bir yerde kurar ve onları insanlarını geliştirerek ve özgün bir şekilde medeniyeti zirveye ulaştırarak form, gözünüzde ne olursa olsun. Oyuncular şehirler inşa ederek, bilgiyi genişleterek, savaşlarda bulunarak ve şiddet kararlar vererek, insanlarını büyüterek ve kendilerini tarihteki en ünlü birey yaparak varisi olmak için yarışırlar.

İnsanlık 22 Nisan 2021’de Steam, Epic Games Store ve Stadia’ya geliyor

7. Başıboş

2020’den daha iyi bir cyberpunk oyunu dileğiyle geldiyseniz, cevap Stray olabilir. görünüşe göre ayrıntılarıyla güçsüz robotlarla batmış fütüristik, neon ışıklandırılmış bir şehirde yer alan, eve dönüş yolunu arayan bir kedi olarak oynuyorsunuz. Doğru edinmek gerekirse, şu anda bununla ilgili bir ton bilinmiyor. Oysa Annapurna Interactive yayıncılığı ve “cyberpunk kedi simülatörü” olarak özetlenen temel önermeyle, çoktan beğenilecek çok şey var.

Stray bir ara Steam ve PlayStation 5’e geliyor. 2021.

8. Ratchet & Clank: Rift Apart

Herkesin favori serüven ikilisi yeni, ebat atlayan bir oyunda geri döndü.

Yeni bir God of War oyunu ve Horizon Forbidden West için bir fragman, büyük, macera-y serisinde iki taksit, mizahi ve keyifli renkli Ratchet ve Clank’tan birazcık daha ciddi. < div>

Ratchet and Clank: Rift Apart, PlayStation 5’e geliyor.

9. Resident Evil Village

Tekrar Tekrar korkunç olan Resident Evil serisi, serinin sekizinci esas girişi olan Resident Evil Village ile geri dönüyor. Resident Evil 7’nin düpedüz çirkin olaylarının peşinde Village, kurt adamların ve diğer canavarların masallarının folklora indirgenmediği kışlık bir köyde ortaya çıkıyor. Gerçekler ve oyuncular keza RE7’den Ethan Winters hem de serinin yardım noktası Chris Redfield’in kontrolünü ele geçirerek bu tehditleri üstlenecek ve iyice neler olup bittiğinin altına inecek. Başka bir kurumsal deney yanlış mı gitti? Bu epeyce güvenli bir varsayım.

Resident Evil Village PlayStation 5, Xbox Series X / S ve Steam’e geliyor.

10. 12 Dakika

12 Dakika, yıldız gücü ve zamanda gezi ile övünen bir ceza gizemidir ve Stanley Kubrick isimli bir ilham kaynağıdır.

Neler olduğunu anlamak ve kanlı bir sonucu önlemek için 12 dakikalık bir süreniz var. Başarısız ve zaman çizelgesi sıfırlanır.

2021’de Xbox konsollarına ve Steam’e 12 Dakika geliyor.

İZLE: Bunlar, koronavirüs kilitlenmeniz için en iyi başlangıç ​​dostu video oyunları

% 252fvideo yükleyicileri% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94737% 252f757d17a3 fe94 4d8a a4f9 90be95e8b15c.png% 252f930x520.png? signature = heijnvzeckmll ibxw7fnwnr p0 = & source = https% 3a% 2f% 2fblueprint api production.s3.amazonaws

.Comments
To Top