Haber

2021 Moto G Stylus, Power ve Play büyük pillere, daha büyük ekranlara ve düşük fiyatlara odaklanıyor

2021 Moto G Stylus, Power ve Play büyük pillere, daha büyük ekranlara ve düşük fiyatlara odaklanıyor

Motorola, düşük fiyatlar ve tekrar günlerce pil ömrü vaat eden Moto G Power, Moto G Stylus ve Moto G Play’in yeni sürümlerine sahip orta düzey Moto G serisi telefonlarında yenilemeler ile 2021’e başlıyor. Motorola One ailesinin yeni bir üyesi de var. Motorola One 5G Ace, 399 dolara tacı Motorola’nın en ucuz 5G telefonu olarak alıyor.

Bir kere daha Motorola, fiyatı yalnızca 30 ila 50 ABD doları aralarında değişen, az daha baş döndürücü miktarda düşük fiyatlı telefonlar sunmaya hazırlanıyor. Yeni Moto G Play 169,99 dolara mülk olacak; Moto G Power 199,99 ABD doları (3 GB RAM / 32 GB depolama modeli için) 249,99 ABD doları (4 GB / 64 GB için) yapılandırma sunacak; Moto G Stylus 299,99 dolara mal olacak; Motorola One 5G Ace ise 399.99 dolara mülk olacak. Bu, aynı fiyatlardaki aynı cihazlar aralarında seçim yapmayı azıcık daha zorlaştırsa da, hayal edebileceğiniz hemen hemen her fiyat noktasında bir telefon olmasını sağlayan bir stratejidir.

Motorola, yeni 2021 serisinde benzer isimleri taşıyor – ne eyvah ama sayısal olarak farklılaştırılmış Moto G modellerinin günleri 2019’un Moto G7 serisiyle tamamen baştan gibi görünüyor. Ancak yeni telefonlar, 2020 öncüllerine kıyasla büyük ve minik iyileştirmeler sunuyor.

169 dolarlık fiyat etiketi çekici olsa da, diğer iki yeni 2021 Moto G telefonundan bariz şekilde daha az güçlü olan bir yaşındaki Snapdragon 460 işlemci gibi, nispeten büyük bir 6,5 inçlik panele yayılmış olan hafif 720p çözünürlük endişeleri artırıyor. . Qualcomm’un, iki kat daha hızlı olmayı taahhüt eden ve karışıma 5G gibi daha pozitif premium nitelik ekleyen Snapdragon 480’i duyurduğu düşünüldüğünde, bu bilhassa doğrudur. Her fiyat noktasında orta düzey bir telefon

Bazı parlak noktalar da var. 2021 G Play’in 3 GB RAM’i (performans açısından geçen yılki 149 Dolarlık Moto E’den daha iyi bir konuma getiriyor) ve Motorola’nın söylediği heybetli 5.000 mAh batarya, şarjla üç güne değin kullanılabilir.

Yeni G Power ve G Stylus, geçen yılki modeller dek benzer değil. 2020 modellerinin benzer işlemciyi, ekranı ve tasarımı sunduğu yerlerde, yeni modeller adamakıllı bambaşka telefonlardır. G Power, 5.000 mAh pil, 720p 6.6 inç ekran ve daha zayıf Snapdragon 662 sunar, fakat G Stylus, bir stylus, daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü 1080p 6.8 inç panel ve daha yüksek fiyat etiketi için bir argüman sunar ve daha dinç bir Snapdragon 678 işlemci.

Ayrıca G Stylus’ta bir takım kamera iyileştirmeleri de elde edersiniz – her iki telefonda da 48 megapiksel başlıca dedektör (dört piksel 12 megapiksel çekimler yapan), 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü, G Stylus hem 8 megapiksel ultra geniş ve daha iyi bir selfie kamerası ekler. Resim: Motorola

Son olarak, (adından da anlaşılacağı gibi) adamakıllı aynı olmayan Motorola One 5G Ace var Burada diğer telefonlar olarak kategori. 399 ABD doları fiyatıyla Motorola’nın şimdiye kadarki en ucuz 5G telefonu. Ve daha çelimsiz Snapdragon 750G 5G, yükseltilmiş kameralar ve daha yavaş yenileme hızı ekranı, One 5G Ace’i şirketin geçen sene piyasaya sürdüğü 499 $ ‘lık Motorola One 5G’nin daha düşük fiyatlı bir versiyonu olarak bırakıyor.

Dört yeni telefonun tamamı 14 Ocak’ta aracısız olarak perakendeciler aracılığıyla açılacak ve ön siparişler bugün başlayacak. Ek olarak, yeni telefonların birçoğu gelecekte büyük operatörler yoluyla da piyasaya sürülecek: Moto G Play ve Motorola One 5G Ace, BEYGIR&T, T-Mobile ve Verizon, G Power ise yalnızca Verizon tarafından satılacak.

Comments
To Top