Haber

2020’nin En İyilerinin Seçileceği Steam Ödülleri’nde Oylama Başladı

2020'nin En İyilerinin Seçileceği Steam Ödülleri'nde Oylama Başladı

Bu sene sırt sırta kırdığı eş zamanlı oyuncu sayısı rekoru ile PC’de en çok tercih edilen platform olduğunu kanıtlayan Steam, 2020’nin en iyilerinin seçileceği Steam Ödülleri’nde 2020 adaylarını açıkladı ve oylama başladı.

Geçtiğimiz haftalarda adayların seçilebilmesi için oylama başlamış ve tüm oyuncular kendi favorilerini aday gösterebilmek için oy kullanmışlardı. Derhal ise sıra kazananı seçmeye geldi. Oyuncular toplamda 10 kategoride oy kullanabilecek ve bahşedilen her oy için Kış İndirimi Koleksiyon Kartları setinden tesadüfen bir kart kazanma şansına erişecek.

Steam Ödülleri’nde oy kullanabileceğiniz kategoriler:

Steam Ödülleri 2020

Yılın Oyunu Yılın En İyi VR Oyunu Aşk ile Devam Ettirilen Arkadaşlarla Daha Zevkli Üstün Görsel Stil En Reformcu Oynanış Kötü Olduğunuz En İyi Oyun En İyi Albüm Ödülü Zengin Hikayeye Sahip Üstün Oyun Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın Ödülü

Steam Yılın Oyunu

Sonucu şayet de en çok merak edilen ‘Yılın Oyunu’ kategorisinde Inkar Dead Redemption II, Hades, Doom Eternal, Fall Guys ve Death Stranding’in adaylıkları bulunuyor. Bütün Steam kullanıcılarının diledikleri kategorilerde oy kullanabileceği Steam Ödülleri’nde oylama 3 Ocak, 20.00‘a kadar devam edecek ve kazananlar aynı akşam saatler 21.00’ı gösterirken açıklanacak. 

Siz de favori oyunlarınızı oylamak ve Steam Ödülleri’nde kazananlar arasında o oyunları bakmak isterseniz buraya tıklayarak oylama sayfasına gidebilir, dilediğiniz kategorilerde oy kullanabilirsiniz. Hangi oyunlara oy verdiğinizi ve kazananlar için tahminlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sonuçlar açıklandığında, zaman kaybetmeden sizinle paylaşıyor olacağız. 

Comments
To Top