Oyun

2020’de kaçırmış olabileceğiniz 5 harika bağımsız oyun (ancak göz atmalısınız)

2020'de kaçırmış olabileceğiniz 5 harika bağımsız oyun (ancak göz atmalısınız)

2020’de video oyunlarına fazla fazla ilgi gösterildi. İki yeni konsol lansmanı ve herkesi içeride kilitli tutan küresel bir salgın.

daima olduğu gibi dikkatin büyük kısmı büyük sürümlere odaklandı. Assassin’s Creed Valhalla, The Last of Fikir Part II ve Cyberpunk 2077 gibi. Ama bununla beraber her zaman olduğu gibi, yıla bir takım kuvvetli bağımsız oyun sürümleri de damgasını vurdu.

Oldukça pozitif sayıda bile yazdık. Bir araştırma laboratuvarından kaçan kana susuz bir varlığa el koyduğunuz bir cinayet oyunu olan Carrion vardı. Darkest of Times aracılığıyla, bir direniş hücresinin lideri olarak 2.Dünya Savaşı dönemi Avrupa’sında bir yolculuk. Ve elbette, sonsuza dek şirin (ama şok edici derecede karanlık ??) Bugsnax, Pokémon’un yiyecekle geçtiği gibi.

Fakat burada, Mashable’daki oyun sever ekibimiz ama bu kadarını yapabilir. Her yıl o kadar çok oyun düşüyor ve bir şekilde sizinle konuşmak istediğimiz birkaç oyunu hep kaçırıyoruz. Bu yüzden hemen buradayım. 2020’yi ayrıntılarıyla kaldırıma atmadan önce, şu ya da böylece Mashable’da hiçbir vakit burada vurgulayamadığımız bu mutlak cevherlere göz atmayı düşünün.

1. Raji: Lahza Ancient Epic

Merkezi Hindistan’ın Pune şehrinde bulunan birincil geliştirici Nodding Heads Games’in bu mükemmel aksiyon rol yapma oyunu bir kaleci.

Başlangıçta Nintendo Switch’e özel olarak piyasaya sürülürken, o zamandan beri neredeyse tekrar piyasaya sürüldü.

Raji: An Ancient Epic, Nintendo Switch, PC’de (Steam ve Epic aracılığıyla) Games Store), PlayStation 4 ve Xbox One.

2. Umurangi Generation

Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar, uyarı edin: Umurangi Generation tam da sokağınızda. Bu, birinci şahıs nişancı gibi oynanan bir fotoğrafçılık oyunudur, ancak “silahınızın” epeyce tam özellikli bir kamera olması – ansızın artı lens ve manzara akort etme seçenekleriyle – ve “hedefleriniz”, her seviyeye özgürce dağılmış çeşitli nesneler ve bireylerdir. keşfedilebilir ortam. Sanatsal kompozisyon için uygulanan bonuslarla birlikte, yaptığınız her atış için peşin para para ile ödüllendirilirsiniz. Kuşkusuz fotoğrafçılığı basitleştirdi, fakat derhal tatmin edici ve eğlenceli bir şekilde.

Umurangi Generation, Steam üzerinden PC için mevcut ve bazılarında bir Nintendo Switch sürümü geliyor. nokta.

3. The Solitaire Conspiracy

Thomas Was Alone ve John Wick Hex geliştiricisi Bithell Games, Ekim ayında klasik kart oyununa bu eşsiz değişikliği bıraktı.

Öncül, sizi Protego olarak aşina bir casus örgütünün kontrolünü baştan ele geçirmeye çalışan isimsiz bir sıcacık ajan olarak atar. Bunu, geleneksel Solitaire’de bir varyasyona karşılık gelen bir dizi oyunu oynayarak yaparsınız ve işler, getirmek için çalıştığınız öbür ekiplerin özel yetenekleriyle daha da güzelleşir. Bu, ağır dozlarda tarz ve öykü uzun bir yol kat ediyor.

Solitaire Conspiracy, Windows ve Mac için PC’de Steam ve Epic Games Store üzerinden edinilebilir.

4 . Cloudpunk

Sizi devasa, özgürce keşfedilebilir ve canlı renklere sahip bir dünyaya yatırmak için cyberpunk tarzında yararlanan bir oyun arıyorsanız … fakat gerçekten işe yarıyor, o zaman Cloudpunk radarınızda olmalı. Bu sözde “neon-noir” sizi ağır hava araç trafiği ve güvenilmez yasal faaliyetlerle batmış bir şehirde Rania adında bir teslimat şoförü olarak ayarlar. Bu, büyük ölçüde hikayeye dayanan tayin tabanlı bir oyundur, fakat uçsuz bucaksız, fazla seviyeli dünya kendi başına keşfetmek için bir zevktir.

Cloudpunk, Steam üzerinden PC için kullanılabilir. , Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One.

5. Phasmophobia

Bu listedeki bütün oyunlar aralarında Phasmophobia, iş birliğine dayalı oynanışı ve akışa yerinde ortam tamamen en büyük sıçramayı yapmış olabilir.

Oyun teknik olarak hala Erken Erişim’de ve sonuç olarak harika derecede fena. Fakat bu yalnızca eğlenceye katkıda bulunur. Bu konuda ustalaşmak için o kadar bir şey değil, oysa Phasmophobia ürkütücü güzel bir zaman ve sosyal açıdan uzaktan bu zamanlarda arkadaşlarla uzaktan bir araya gelmek için bir gerekçe.

Phasmophobia, Steam üzerinden PC.

İZLE: Bunlar, koronavirüs kilitlenmeniz için en iyi açılış ​​dostu video oyunlarıdır

Yükleyenler% 252fvideo yükleyicileri% 252fdistribution thumb% 252fimage% 252f94737% 252f757d17a3 fe94 4d8a a4f9 90be95e8b15c.png 3 & ndash;% 252f930x520. 2fblueprint api production.s3.amazonaws

.Comments
To Top