Haber

2020 Model Isuzu D-Max Türkiye’de Satışa Sunuldu: Fiyatı ve Özellikleri

2020 Model Isuzu D-Max Türkiye'de Satışa Sunuldu: Fiyatı ve Özellikleri

Isuzu’nun ülkemizde de beğeniyle takip edilen pick up modellerinden D-Max‘in yeni versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. Geçen yıl üretildiği yer olan Tayland’da yollara meydana çıkan ve ardından Avrupa regülasyonuna uyarlanan 3. nesil Isuzu D-Max, fiyatı ve özellikleriyle birlikte dün gerçekleşen bir Türkiye lansmanında alıcıların karşısına çıktı. 

V-Go, V-Life, V-Joy ve V-Cross donanım seviyeleriyle satın alınabilen pick up modelinin V-Go ve V-Life ekipman seviyeleri 4X2 ve 4X4, V-Joy ve V-Cross ekipman seviyeleri ise sadece 4X4 çekiş sistemiyle geldi. Aracın antre seviyesi sayabileceğimiz V-GO teçhizat seviyesi manuel şanzımanla gelirken öteki 3 seviyede otomatik şanzıman seçeneği bulunuyor.

Yeni D-Max’in kaputunun aşağı ne var?

D-Max

Isuzu’nun 3. nesil D-Max modelinde 1.9 litrelik (1898 cc) 4 silindirli 163 beygir kuvvet ve 360 Nm tork üreten dizel bir motor yer alıyor. Aracın ön tarafında darbe emicili, çift salıncaklı egemen süspansiyon kullanılırken arka tarafında ise parabolik yaprak yaylı süspansiyon tercih edilmiş. Keza manuel hem de otomatik için 6 ileri şanzıman sistemi bulunan yeni D-Max’de EBD’li ABS, Break Asist ve ESC fren sistemleri yer alıyor. 

Isuzu D-Max V-Go neler sunuyor?

D-Max

Yeni D-Max’in giriş seviyesi olan V-GO, 18 inç çelik jant, elektrikli ve ısıtmalı emrindeki aynalar, 4,2 inç TFT renkli gösterge ekranı gibi özelliklere sahip. Keza fren asistanı, sürat sabitleyici, yığın kalkış ve iniş yardım sistemi, yağmur sensörü, çekiş denetim sistemi gibi güvenlik özelliklerini de barındıran D-Max V-Go, 4×4 versiyonlarında elektronik diferansiyel kilidine de sahip.

Isuzu D-Max V-Life neler sunuyor?

D-Max

D-Max’in 4×2 çekiş opsiyonuna sahip bir diğer modeli V-Life, giriş seviyesi V-Go’dan farklı olarak gümüş ön ızgaraya, 18 inç koyu gümüş alüminyum jantlara, elektronik kapanabilir bağlı aynalara, ön sis farlarına, manuel 6 yönü olan şoför koltuğuna ve 9 inç multimedya sistemine sahip. başkaca kablosuz Apple Car Play ve Android Auto desteğinin yanına 6 hoparlör ve ön ve arkadaki tarafta bulunan USB girişleri bulunduruyor. Araçta arkadaki park sensörünün de yer aldığını söyleyelim. 

Isuzu D-Max V-Joy neler sunuyor?

D-Max

Yeni modelde üçüncü teçhizat seviyesi olan V-Joy’a baktığımızda ise V-Life’da olan özellikler dışarıda Bi-Led farlar, LED stoplar, LED sis farları, bağlı basamaklar, ön park sensörü, LED gündüz sürüş farları, anahtarsız antre ve çalıştırma, çift bölgeli otomatik dijital klima, iki kademeye sahip ısıtmalı ön koltuklar, ön ve arka cilt koltuklar, elektrikli 8 yönü olan sürücü koltuğu ve deri direksiyon simidi seçenekleri bulunuyor.

Isuzu D-Max V-Cross neler sunuyor

D-Max

Yeni D-Max ailesinin amiral gemisi olan V-Cross’a baktığımızda ise özellikle güvenlik konusunda ilave özelliklere sahip olduğu gözlemleniyor. Dur kalk özellikli adaptif hız sabitleme, arka radar, çoklu çarpışma önleyici, otonom acele frenleme, ön çarpışma uyarı sistemi, yanlış kalkış önleyici, akıllı sürat sınırlama, trafik işareti tanınma, stereo kamera, dönüş asistanı, arkadaki çapraz trafik dikkat sistemi, kör nokta ve şerit peşine düşüp takip uyarı sistemi, otomatik kararan dikiz aynası ve merkezi hava yastığı gibi seçenekler yer alıyor.

2020 model Isuzu D-Max ailesinin lansman fiyatları ne?

D-Max

Gelen ek vergiler ve dolar kurunun yüksek olduğu düşünüldüğünde uygun fiyatlı otomobil satın elde etmek artık bir düş olmuş durumda. Yeni Isuzu D-Max ailesinin de fiyatlarının çok da ucuz olduğunu anlatmak muhtemel değil. 2020 model otomobilin ayrı teçhizat seviyelerine göre fiyatları şu şekilde:

Isuzu D-Max V-GO 4X2: 268.600 TL Isuzu D-Max V-GO 4X4: 327.700 TL Isuzu D-Max V-LIFE 4X2: 324.000 TL Isuzu D-Max V-LIFE 4X2 AT: 354.000 TL Isuzu D-Max V-LIFE 4X4: 336.000 TL Isuzu D-Max V-JOY 4X4 BEYGIR: 370.100 TL Isuzu D-Max V-CROSS 4X4 BEYGIR: 405.000 TL

Comments
To Top