Haber

15 Yıllık Serüven Bitiyor: Supernatural’ın 2 Saatlik Final Bölümünün Fragmanı Yayınlandı

15 Yıllık Serüven Bitiyor: Supernatural'ın 2 Saatlik Final Bölümünün Fragmanı Yayınlandı

ABD’li televizyon kanalı The CW, 15 yıllık uzun bir hikayenin sonu olacak Supernatural final bölümü için özel bir fragman yayınladı. Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan diziyi sona erdirecek 2 saatlik final bölümünden ve geçmişten kesitler taşıyan fragman, Supernatural hayranlarının finale dair beklentisini artırıyor.

İlk bölümü 13 Eylül 2005 tarihinde yayınlanan ve o günden bu yana Jensen Ackles (Dean) ve Jared Padalecki’yi (Sam) başrollerde izlediğimiz Supernatural, televizyon dünyası için olağanüstü türünün en kült yapımlarından biri olmayı başardı. Supernatural, zaman zaman üretim kalitesi ile eleştirilerin odağında kalsa da seyircilere 15 yıl süren neşelendirici bir hikaye izletmeyi başardı.

suparnatural

19 Kasım’da The CW’de yayınlanancak final için yayınlanan tanıtım video, ayrıca 2 saatlik final bölümünden sahneler gösteriyor keza de Sam ve Dean’in hikayesinden kesitler sunuyor. Keza fragmandaki seslendirme de iki kardeşin hikayesine vurgu yapıyor.

Dean karakterini canlandıran Jensen Ackles, final bölümü ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bir şeyi uzun bir zaman boyunca yaptığınızda son geldiğinde bunu hissediyorsunuz.” ifadelerini kullanırken, Sam karakterini canlandıran Jared Padalecki de “O(Dean), ben ve buradaki cümbür cemaat tek bir şey söylemek istiyoruz; teşekkürler.” biçiminde konuştu.

Supernatural final bölümü fragmanı

Comments
To Top