Haber

14. Finance Break Etkinliği Önümüzdeki Hafta Başlıyor

14. Finance Break Etkinliği Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Türkiye’nin en köklü öğrenci kulüplerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere finans dünyasında merak ettikleri sorunların yanıtlarını bulma fırsatı sunan Finance Break etkinliğinin 14.’sünü düzenliyor.

Kampüsün en büyük finans etkinliği olan Finance Break, bu sene 21-22-23 ile 28-29-30 Aralık tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen finans yöneticilerini, ekonomistlerini ve yatırım alanında uzman isimleri bir araya getiren faaliyet kapsamında öğrencilerin finans dünyasını daha yakından tanımaları hedefleniyor.

Finance Break’te bu sene kimler var?

Finance Break 2020

Daha önce alanında uzman onlarca ismi ağırlayan Finance Break’te bu yıl Chicago Üniversitesinden Pietro Veronesi, London School of Economics’deri Garrick Hileman, Oxford Üniversitesinden Nadine Strauss; Emre Alkin, Erkin Şahinöz, Yalın Alpay, Artunç Kocabalkan, Murat Sağman, Işık Ökte ve daha birçok kıymetli isim yer alacak.

14. senesinde “Break the Silence” mottosuyla toplam 6 gün ve 18 bambaşka oturumda düzenlenecek etkinlikte dijital mutasyon, fintech, değişen dünyada parasal idare gibi konuların yanına Türkiye ve dünya ekonomisindeki kararsızlık ve yeni gelişmelere de değinilecek.

Webtekno’nun da tanıtım sponsorları arasında yer aldığı 14. Finance Break etkinliği hakkında daha fazla veri edinmek için buradaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top