Haber

10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık’ta Online Olarak Gerçekleştirilecek

10. Gelişim Platformu, 1-2 Aralık'ta Online Olarak Gerçekleştirilecek

Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (DEÜ EMT) göre düzenlenecek olan 10. Gelişim Platformu, iki gün boyunca gerçekleştirilecek workshoplar, vaka analizi yarışmaları, kişisel gelişim seminerleri ve sosyal aktiviteler ile Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini meslek dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturmayı ve iki bireysel gelişim ve kariyer eğitimleri sunmayı amaçlıyor.

10. Gelişim Platformu, devam etmekte olan COVID-19 pandemisi nedeniyle öteki öyle fazla faaliyet gibi online olarak gerçekleştirilecek. Bu yılki etkinliğin temasını ise “Pandemi Sonrası Değişen/Geliştirilen İş Modelleri ve Yeni Normale Uyum” oluşturacak.

gelişim platformu

10. Gelişim Platformu etkinliğinde pandemi esnasında sahip olduğu imkanları en iyi şekilde kullanan, kriz yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve kendine güvenen şirketlerin öğrenciler ile bir araya getirilmesi ve deneyimlerini paylaşması planlanıyor. Bu Nedenle profesyonelliğe hazırlanan öğrenciler, iş dünyasında dürüst ve hatalı hamlelerin neler olduğunu daha iyi kavrayabilecekler.

1-2 Aralık tarihlerinde adamakıllı online olarak gerçekleştirilecek “Doğal Seçilim” başlıklı 10. Gelişim Platformu hakkında daha artı veri elde etmek ve etkinliğe deuemt.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Comments
To Top